reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Australia i rzeki w sierpniu Polsat Viasat Explore

dodano: 2020-07-17 06:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W sierpniu br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie program „Australijscy poszukiwacze złota” (sezon 5.), a w ramach pasma „Noc z Jeremym Wade'em” taką produkcję jak „Wielkie rzeki”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Noc z Jeremym Wade'em”:
emisja: w soboty (od 15 sierpnia br.) o 20:00
Jak zachęca nadawca, dołączmy do Jeremy'ego Wade'a, który podróżuje po świecie w poszukiwaniu legendarnych drapieżników i rzecznych potworów zamieszkujących jedne z najbardziej niebezpiecznych i najpotężniejszych „wielkich rzek" na naszej planecie. Czekają nas ekscytujące odkrycia ogromnych, wyjątkowych i unikalnych ryb. Jeremy Wade jak zawsze spotyka się z mieszkańcami nadrzecznych miast i wsi, realizując swoje zamiłowanie do miejsc i legend związanych z rybami.

„Noc z Jeremym Wade'em”:
„Wielkie rzeki” („Mighty Rivers”)
emisja: od soboty, 15 sierpnia br. o 20:00

Odkrywca, naukowiec i zapalony wędkarz Jeremy Wade tym razem sięga po swoją wędkę w zupełnie nowym celu. Jeremy Wade wie, że rzeki na całej naszej planecie przechodzą okres dramatycznych zmian. Przez ostatnie 40 lat obserwował, jak drapieżniki ze szczytu łańcucha pokarmowego znikają z kolejnych systemów rzecznych - a teraz obawia się, że wkrótce w naszych rzekach w ogóle nie będzie już potworów... Dlatego Jeremy Wade wyrusza na wielką wyprawę, aby zbadać stan sześciu największych rzek na Ziemi.

„Australijscy poszukiwacze złota” 5 („Aussie Gold Hunters” 5)
emisja: od czwartku, 20 sierpnia br. o 22:00

Jak zachęca nadawca, dołączmy do zespołów poszukiwaczy złota, którzy stawiają wszystko na jedną kartę i walczą o bogactwo w australijskiej dziczy. Piąta seria programu będzie szczególnie emocjonująca. Największa jak dotąd liczba zespołów poszukiwaczy złota gra o najwyższą stawkę. Siedem znanych już ekip stara się wykorzystać rekordowo wysokie ceny złota, a w związku z ostatnimi doniesieniami o odkrywaniu dużych samorodków złota w całej Australii, pięć nowych, bardzo zdeterminowanych zespołów przyłącza się do polowania. Każdy chce się wzbogacić - to największa gorączka złota we współczesnym świecie (więcej tutaj).
 
Christine Clark i Greg Clark w programie „Australijscy poszukiwacze złota”, foto: Ben Broady
Christine Clark i Greg Clark w programie „Australijscy poszukiwacze złota”, foto: Ben Broady


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 brązowa

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...
reklama