reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-27 - 2020-09-28 - 2020-09-29

Sport w polskiej TV 8.08.2020

dodano: 2020-08-07 18:15 | aktualizacja: 2020-08-08 10:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium – Chelsea FC. Transmisje live z Tour de Pologne w Eurosporcie i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Portland Trail Blazers – Los Angeles Clippers

00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Indiana Pacers – Los Angeles Lakers
 
Eleven Sports 1

12:00 Formula 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
3. sesja treningowa

15:00 Formula 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Sesja kwalifikacyjna
 
Eleven Sports 2

09:00 Piłka nożna: Hyundai A-League
Perth Glory – Melbourne Victory
Komentarz: Patryk Mirosławski
 
Eleven Sports 4

09:00 Piłka nożna: Hyundai A-League: 
Perth Glory – Melbourne Victory
Komentarz: Patryk Mirosławski
 
Eurosport 1

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
2. runda

14:00 Kolarstwo szosowe: Tour de l'Ain:
Etap 2

16:00 Kolarstwo: Wyścig Mediolan-San Remo:
Wyścig 

17:45 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: 
Etap 4

20:00 Formuła E: ePrix Niemiec:
8. runda

21:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
2. runda

23:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
2. runda
 
Eurosport 2

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
2. runda

14:55 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao:
1. wyścig

16:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
2. runda

19:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 6

20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
2. runda
 
Golf Channel

15:00 Golf: European Tour, Hertfordshire:
3. runda
 
Motowizja

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
Metalika Recykling Kolejarz Rawicz – Spechouse PSŻ Poznań

22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Brooklyn:
Wyścig
 
nSport+

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
eWinner Apator Toruń – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Edward Durda, Mateusz Dziopa

16:15 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Unia Tarnów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

19:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Orzeł Łódź – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski
Polsat Sport Premium 1

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Bayern Monachium – Chelsea FC
Komentarz: Marcin Feddek, Artur Wichniarek
 
Polsat Sport Premium 2

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
FC Barcelona – SSC Napoli
Komentarz: Bożydar Iwanow, Paweł Golański
 
Polsat Sport

11:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS: 
GKS Katowice – MKS Będzin

12:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS: 
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel

15:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS: 
KGHM Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn

17:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS: 
Verva Warszawa Orlen Paliwa – PGE Skra Bełchatów

03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Derrick Lewis – Aleksei Oleinik
 
Polsat Sport Extra

10:30 Formuła 3: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Wyścig 1

14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Czech:
1. sesja kwalifikacyjna

14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Czech:
2. sesja kwalifikacyjna

16:45 Formuła 2: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Wyścig 1

18:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
AFC Ajax – RKC Waalwijk

22:00 Golf: US PGA Championship:
Zawody
 
Sportklub

18:15 Wyścigi motocyklowe: NASCAR Xfinity Series, Elkhart Lake:
Wyścig
 
TVP 1

17:25 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:  
Etap 4 
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski 

21:00 Piłka nożna Liga Mistrzów UEFA:
FC Barcelona – SSC Napoli
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
TVP Sport

12:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Medyk Konin – GKS Katowice
Komentarz: Tomasz Jasina, Joanna Tokarska

14:20 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:  
Etap 4 
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski 

15:05 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:  
Etap 4 
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski 

17:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:  
Etap 4 
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski 

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Mecz


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...
reklama