reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-20 - 2021-04-21 - 2021-04-22

Sport w polskiej TV 8.08.2020

dodano: 2020-08-07 18:15 | aktualizacja: 2020-08-08 10:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium – Chelsea FC. Transmisje live z Tour de Pologne w Eurosporcie i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Portland Trail Blazers – Los Angeles Clippers

00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Indiana Pacers – Los Angeles Lakers
 
Eleven Sports 1

12:00 Formula 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
3. sesja treningowa

15:00 Formula 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Sesja kwalifikacyjna
 
Eleven Sports 2

09:00 Piłka nożna: Hyundai A-League
Perth Glory – Melbourne Victory
Komentarz: Patryk Mirosławski
 
Eleven Sports 4

09:00 Piłka nożna: Hyundai A-League: 
Perth Glory – Melbourne Victory
Komentarz: Patryk Mirosławski
 
Eurosport 1

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
2. runda

14:00 Kolarstwo szosowe: Tour de l'Ain:
Etap 2

16:00 Kolarstwo: Wyścig Mediolan-San Remo:
Wyścig 

17:45 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: 
Etap 4

20:00 Formuła E: ePrix Niemiec:
8. runda

21:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
2. runda

23:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
2. runda
 
Eurosport 2

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
2. runda

14:55 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao:
1. wyścig

16:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
2. runda

19:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 6

20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
2. runda
 
Golf Channel

15:00 Golf: European Tour, Hertfordshire:
3. runda
 
Motowizja

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
Metalika Recykling Kolejarz Rawicz – Spechouse PSŻ Poznań

22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Brooklyn:
Wyścig
 
nSport+

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
eWinner Apator Toruń – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Edward Durda, Mateusz Dziopa

16:15 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Unia Tarnów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

19:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Orzeł Łódź – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski
Polsat Sport Premium 1

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Bayern Monachium – Chelsea FC
Komentarz: Marcin Feddek, Artur Wichniarek
 
Polsat Sport Premium 2

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
FC Barcelona – SSC Napoli
Komentarz: Bożydar Iwanow, Paweł Golański
 
Polsat Sport

11:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS: 
GKS Katowice – MKS Będzin

12:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS: 
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel

15:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS: 
KGHM Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn

17:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS: 
Verva Warszawa Orlen Paliwa – PGE Skra Bełchatów

03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Derrick Lewis – Aleksei Oleinik
 
Polsat Sport Extra

10:30 Formuła 3: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Wyścig 1

14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Czech:
1. sesja kwalifikacyjna

14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Czech:
2. sesja kwalifikacyjna

16:45 Formuła 2: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Wyścig 1

18:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
AFC Ajax – RKC Waalwijk

22:00 Golf: US PGA Championship:
Zawody
 
Sportklub

18:15 Wyścigi motocyklowe: NASCAR Xfinity Series, Elkhart Lake:
Wyścig
 
TVP 1

17:25 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:  
Etap 4 
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski 

21:00 Piłka nożna Liga Mistrzów UEFA:
FC Barcelona – SSC Napoli
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
TVP Sport

12:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Medyk Konin – GKS Katowice
Komentarz: Tomasz Jasina, Joanna Tokarska

14:20 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:  
Etap 4 
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski 

15:05 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:  
Etap 4 
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski 

17:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:  
Etap 4 
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski 

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Mecz


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

479 zł Więcej...
reklama