reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sony i Polsat produkują serial kryminalny

dodano: 2020-08-13 23:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

Polsat Sony Pictures Television Networks Central Europe w Polsce rozpoczęło w lipcu br. zdjęcia do nowego serialu kryminalnego, będącego adaptacją powieści Igora Brejdyganta „Rysa” oraz jej kontynuacji - „Układu”. Zdjęcia realizowane będą w Warszawie i Gdyni, a za produkcję odpowiada Endemol Shine Polska. Sony Pictures Television Networks Central Europe realizuje projekt we współpracy z Polsatem.

Sony Pictures Television Networks SPTN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na ekranie widzowie zobaczą m.in. Julię Kijowską („Sługi boże”, „Zjednoczone stany miłości” i „Drogówka”), Macieja Zakościelnego („Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Diagnoza” i „Czas honoru”), Janusza Chabiora („Kamerdyner”, „Ślepnąc od świateł” i „Wołyń”), Kingę Preis („Córki dancingu”, „Pod Mocnym Aniołem” i „W ciemności”), Dawida Ogrodnika („Ikar. Legenda Mietka Kosza”, „Cicha noc” i „Chce się żyć”), Mariusza Ostrowskiego („Znaki” i „Solid Gold” ) i Zbigniewa Zamachowskiego („Kurier”, „Pakt” i „Pokłosie”). 

„Rysa”, pierwsza część cyklu kryminalnego autorstwa Igora Brejdyganta, to połączenie kryminału z thrillerem psychologicznym. Największą zagadką okazują się bolesne doświadczenia głównej bohaterki. Monika Brzozowska, policjantka pracująca w warszawskim wydziale zabójstw, stara się wygrać z dręczącymi ją lękami i ocalić samą siebie. Kobieta, w miarę prowadzenia dochodzenia w sprawie serii morderstw, zaczyna trafiać na tropy prowadzące do niej samej. Bohaterka przeczuwa, że w sprawie chodzi o coś więcej niż zwykłe porachunki. Cierpiąca na zaniki pamięci Brzozowska zostaje wplątana w niebezpieczną grę, która zmusi ją do ponownej walki z demonami przeszłości. 

Kontynuacją historii komisarz Moniki Brzozowskiej jest „Układ”. To thriller polityczny, który wciągnie widzów w mroczny świat układów, zależności i tajemnic. 

Serial wyreżyserują Maciej Migas („Żyć nie umierać” i „Oda do radości”), Łukasz Kośmicki („Ultraviolet” i „Ukryta gra”) oraz Leszek Dawid („W głębi lasu” i „Jesteś Bogiem”). Scenarzystą wiodącym jest autor powieści - Igor Brejdygant („Paradoks”, „Zbrodnia”, „Ultraviolet” i „Szadź”). Drugim scenarzystą jest Bartosz Janiszewski („Ultraviolet” i „Wataha”).

Na razie nie wiadomo kiedy i na jakich antenach pojawi się ten serial.
 
W serialu wystąpi Julia Kijowska, foto: Sony Pictures Television Networks Central Europe
W serialu wystąpi Julia Kijowska, foto: Sony Pictures Television Networks Central Europe
Scenarzystą serialu jest Igor Brejdygant, foto: Jakub Celej
Scenarzystą serialu jest Igor Brejdygant, foto: Jakub Celej


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...