reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Terminale HDTV dla Premiere

dodano: 2005-01-26 15:18
autor: Adrian Gąbka | źródło: parabola.cz

premiere_logo_sk.jpg Koreański producent terminali cyfrowych Humax będzie dostarczał dekodery z możliwością odbioru kanałów HDTV dla niemieckiej platformy cyfrowej Premiere. Paczka w wysokiej rozdzielczości ma pojawić się w ofercie niemieckiego pakietu już w listopadzie 2005 roku. Już teraz trwają masowe przygotowania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W połowie roku do sklepów trafi sprzęt, który umożliwi odbiór dotychczasowych kanałów pakietu i serwisów HDTV, opartych na standardzie MPEG-4. Kanały w wysokiej rozdzielczości będą nadawały filmy, seriale, dokument i sport. Terminale poradzą sobie z programami w obydwu standardach – MPEG-2 i MPEG-4.

Każdy z dekoderów Humaxa wyposażony będzie dodatkowo w moduł Nagravision. Atutem też jest możliwość odbioru za ich pośrednictwem dźwięków w standardach Dolby Digital i Dolby Digital Plus.

Wkrótce na rynku pojawią się telewizory LCD przeznaczone do odbioru kanałów wysokiej rozdzielczości. Modele LDE-26DTT, LDE-26TPVR i LDE-32TPV na niemieckim rynku będą dostępne już w trzecim kwartale roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...