reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya z ofertą Internetu dla studenta

dodano: 2020-08-21 12:38 | aktualizacja: 2020-08-31 10:23
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TOYA

Toya Internet Studencki 2020 Od 24 sierpnia br. w łódzkiej sieci kablowej TOYA startuje promocja „Internet Studencki 2020”. Podstawowe jej zasady to: niskie ceny oraz elastyczność okresu umowy na 7 do 9 miesięcy, z możliwością jej kontynuacji lub zawieszenia na okres wakacji, na tych samych warunkach. Warto podkreślić, że promocyjne ceny obowiązują przez cały czas trwania umowy, a aktywacja usługi kosztuje jedynie 19,90 zł.

Toya
Toya Internet Studencki 2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Obecna sytuacja związana z pandemią dobitnie pokazuje, jak ważny dla nas wszystkich jest dostęp do Internetu. W minionym okresie, w związku z lockdownem, mogliśmy się przekonać, że szybki i stabilny Internet stacjonarny jest najlepszy do zdalnej pracy, nauki oraz komunikacji. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, TOYA przygotowała ofertę dla studentów na nadchodzący rok akademicki – mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA.


W nowej ofercie promocyjnej TOYA znajdują się trzy pakiety Internetu:
  • 150/25 Mb/s za 45,90 zł/mies.,
  • 300/30 Mb/s za 55,90 zł/mies.,
  • 600/50 Mb/s za 65,90 zł/mies.

W cenie każdego z podanych pakietów zawarte jest szybkie, dwuzakresowe WiFi (2,4 GHz/5 GHz). Ponadto wszyscy studenci korzystający z promocji otrzymują kartę zniżkową do łódzkiego klubu Wytwórnia, na wybrane wydarzenia kulturalne.

Dodatkowo w promocji studenci mogą zamówić dwa warianty telefonii komórkowej z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz pakietami Internetu. Usługa z Internetem 3 GB kosztuje 18 zł/mies., a 15 GB – 28 zł/mies. Dla zainteresowanych dostępne są także pakiety telewizyjne w obniżonych cenach.

Jak informuje operator, podpisanie umowy jest maksymalnie uproszczone i nie wymaga osobistego kontaktu w Biurze Obsługi Abonenta, gdyż cały proces można przeprowadzić elektronicznie. Do zawarcia umowy w ramach promocji wystarczy okazać ważną legitymację studencką lub indeks uczelni wyższej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...