reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC wprowadza dekoder 4K TV BOX [wideo]

dodano: 2020-08-24 15:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: UPC Polska

UPC 4K TV Box 2020 upc Polska dekoder 360px.jpg UPC Polska - operator kablowy i dostawca szybkiego internetu w Polsce wprowadził do swojej oferty innowacyjny i ekologiczny UPC 4K TV BOX, przenosząc klientów w nowy wymiar cyfrowej rozrywki. Polska jest pierwszym krajem w ramach Liberty Global, w którym do oferty trafił najnowocześniejszy dekoder 4K.

UPC Polska
UPC 4K-TV Box 2020 upc Polska dekoder 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
UPC 4K TV BOX to połączenie nowoczesnego wyglądu i kompaktowych wymiarów (80 x 80 x 18 mm i 97 g) z innowacyjnością.
Odpowiada na zróżnicowane i najbardziej zaawansowane potrzeby klientów w zakresie telewizyjnej rozrywki. Sterowane głosem urządzenie zapewnia dostęp do telewizji na żywo, Replay TV, wideo na żądanie oraz szeregu aplikacji (np. YouTube). Oprócz obrazu 4K oferuje dźwięk przestrzenny Dolby.

Pozwala strumieniowo przesyłać na ekran telewizora treści tworzone przez użytkowników na ich telefonach.
Dzięki integracji z Horizon GO, treści oglądane na urządzeniach mobilnych można oglądać dalej na telewizorze, i odwrotnie. Dekoder posiada możliwość zasilania ze złącza USB przez telewizor, a łączność Wi-Fi umożliwia podłączenie do telewizora w dowolnym pomieszczeniu i tworzenie rozwiązania multiroom.

Dekoder 4K TV BOX łączy innowacyjność z dbałością o zrównoważony rozwój.
Obudowa dekodera wykonana jest w 35% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu i nie wykorzystuje w swojej budowie tworzyw sztucznych jednorazowego użytku. Dodatkowo, w porównaniu z urządzeniami poprzedniej generacji, w dekoderze UPC 4K TV BOX zużycie energii zostało zmniejszone o 77% i utrzymuje się na poziomie poniżej 5W, nawet podczas oglądania treści w wysokiej rozdzielczości 4K.

 

- W UPC Polska satysfakcja naszych klientów jest priorytetem. Dlatego stale dążymy do tego, by zapewniać im najwyższej jakości innowacyjne usługi internetowe, cyfrową rozrywkę i najbogatsze treści. Potwierdzając pozycję lidera rynku tytułem najszybszego internetu w Polsce, cieszę się, że jesteśmy pierwszym krajem w Liberty Global, który wprowadza na rynek przełomowy  UPC 4K TV BOX. Jestem przekonany, że pozwoli nam on podnieść satysfakcję i lojalność naszych klientów na jeszcze wyższy poziom, a także dotrzeć marce UPC do milionów nowych gospodarstw domowych w całym kraju - powiedział Robert Redeleanu, CEO UPC Polska.Najkorzystniejsze oferty telewizji i internetu
Najnowszy dekoder 4K TV BOX  pojawił się na rynku wraz z kampanią „Back to School”, w ramach której operator proponuje atrakcyjne i elastyczne oferty dopasowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Nowe portfolio obejmuje nowe pakiety internetowe, w tym zupełnie nową prędkość do 750 Mb/s, a także podwojone pakiety danych mobilnych.

UPC 4K TV BOX dostępny jest wraz z pakietem telewizyjnym MAX i internetem w technologii GigaConnect w trzech konfiguracjach:
  • z internetem 500 Mb/s za 89,99 zł
  • z internetem 750 Mb/s za 99,99 zł
  • z prędkością 1 Gb/s za 119,99 zł

Ponadto klienci otrzymają dostęp do rozwiązania Horizon 360, czyli maksymalnej integracji dekodera z aplikacją oraz Replay TV. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na jedno z powyższych rozwiązań, mogą otrzymać dostęp do pakietu HBO przez 10 miesięcy oraz kartę SIM z pakietem danych do 45 GB lub 50% rabatu na 4 miesiące od ceny abonamentu.

Nowe pakiety internetowe
Odpowiadając na oczekiwania klientów i zwiększone w czasie pandemii zapotrzebowanie na niezawodne usługi internetowe, UPC Polska poszerza portfolio światłowodowego internetu - 300 Mbs/, 500 Mb/s i 1 Gb/s – o kolejną prędkość 750 Mb/s. Dostępne będą na elastycznych warunkach w różnych opcjach czasowych zobowiązania – 6 miesięcy (co może stanowić korzystny wybór dla studentów) lub 24 miesiące, a także bez zobowiązania. Wszyscy nowi subskrybenci usług internetowych będą mieli możliwość otrzymania karty SIM z pakietem danych do 45 GB miesięcznie lub HBO GO w pakiecie bez dodatkowych opłat.

Dwa razy większe pakiety mobilne
Również usługi mobilne pojawiają się w nowej odsłonie. Dostępne będą bez zobowiązania lub w umowie na 12 miesięcy. W ramach terminowego zobowiązania klienci otrzymają w prezencie dwukrotnie zwiększony pakiet danych oraz trzy miesiące korzystania z usługi za 0 zł. Do wyboru są trzy pakiety: SMART 10 GB (29,99 zł), COMFORT 20 GB (39,99 zł) oraz VIP 40 GB (59,99 zł). UPC Polska oferuje również bogate portfolio smartfonów, routerów oraz telewizorów, których sprzedaż odbywa się również w systemie ratalnym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...