reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sennheiser świętuje jubileusz limitowaną wersją słuchawek

dodano: 2020-08-25 16:36 | aktualizacja: 2020-08-26 00:43
autor: Janusz Sulisz | źródło: Sennheiser

Sennheiser momentum special edition 2020 360px.jpg Z okazji 75. rocznicy powstania niemieckiej firmy Sennheiser, 8 września na rynek trafi specjalna edycja drugiej generacji słuchawek Momentum True Wireless.

Sennheiser
sennheiser momentum 2 anniversary 2020 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Momentum True Wireless 2 Anniversary Edition są całkowicie czarne z oryginalnym logo Sennheiser na słuchawkach i pudełku transportowym. Jubileuszowa edycja to podziękowanie dla klientów i ukłon w stronę rodzinnej firmy, zgodnie z przesłaniem Sennheisera. Firma została założona w 1945 roku przez prof. Fritza Sennheisera, który otworzył ją na farmie niedaleko Hanoweru.

Edycja specjalna słuchawek Momentum True Wireless 2 zawiera 7-milimetrowe przetworniki, które są przeznaczone do generowania dźwięku stereo o szerokim spektrum. Wbudowany korektor i aplikacja Smart Control firmy Sennheiser mają zapewnić indywidualne wrażenia słuchowe. Słuchawki mają również aktywną redukcję szumów (ANC), która tłumi hałas otoczenia. Ale jest też funkcja, która wycisza hałas z zewnątrz.

Jak podaje producent, czas pracy baterii słuchawek wynosi 7 godzin i można go wydłużyć do 28 godzin za pomocą dostarczonego pudełka transportowego. Poza tym edycja jubileuszowa ma te same funkcje, co edycja standardowa - takie jak sterowanie dotykowe, sterowanie głosowe i funkcja inteligentnej pauzy.

Momentum True Wireless 2 Anniversary Edition będzie dostępny od 8 września w oddziałach i sklepie internetowym Sennheiser za 299 euro (około 1345 zł).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Głośniki i słuchawki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

2 250 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...