reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-08-04 - 2021-08-05 - 2021-08-06

Mecze Fortuna 1. Ligi będą dostępne w USA

dodano: 2020-08-27 13:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Pierwsza Liga Piłkarska/satkurier.pl

Fortuna 1 Liga Fortuna 1. Liga wykracza poza granice Polski. W sezonie 2020/2021 kibice w Stanach Zjednoczonych Ameryki będą mogli obejrzeć 3 mecze z każdej kolejki, których w Polsce bezpośrednią transmisję przeprowadzą stacje grupy Cyfrowy Polsat (Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News). Spotkania na rynku amerykańskim dostępne będą na platformie Sling TV (Dish Network), w kanale Sportowa TV. Umowę podpisali Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej i Rafał Stykowski, prezes firmy RadarSat.

Fortuna 1. Liga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- To kolejny krok w celu komercjalizacji naszych rozgrywek. Jesteśmy szczęśliwi, że po raz pierwszy w historii udało się nam sprzedać prawa do pokazywania pierwszoligowych spotkań poza granicami naszego kraju

- mówi Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

- Jak powszechnie wiadomo Polacy kochają piłkę nożną, dlatego jest nam niezmiernie miło, że z początkiem nowego sezonu rozgrywek pierwszej ligi piłki nożnej będziemy mogli pokazywać mecze naszych rodzimych zespołów na terenie Stanów Zjednoczonych. Dzięki nowemu kanałowi Sportowa TV, który od lipca znajduje się w polskim pakiecie internetowej telewizji Sling TV, kibice będą mogli śledzić poczynania swoich ulubionych zespołów. Jest to początek naszej wspaniałej współpracy i liczymy, że z czasem ten sportowy pakiet powiększy się o kolejne ligi

- mówi Rafał Stykowski, prezes firmy RadarSat.


Umowa została zawarta na sezon 2020/2021 z możliwością jej przedłużenia na kolejne lata. Udzielona licencja pozwala pokazywać mecze i skróty wyłącznie w języku polskim.

W Polsce pojedynki w Fortuna 1. Lidze można oglądać w kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

519 zł Więcej...