reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-28 - 2020-09-29 - 2020-09-30

Mecze Fortuna 1. Ligi będą dostępne w USA

dodano: 2020-08-27 13:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Pierwsza Liga Piłkarska/satkurier.pl

Fortuna 1 Liga Fortuna 1. Liga wykracza poza granice Polski. W sezonie 2020/2021 kibice w Stanach Zjednoczonych Ameryki będą mogli obejrzeć 3 mecze z każdej kolejki, których w Polsce bezpośrednią transmisję przeprowadzą stacje grupy Cyfrowy Polsat (Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News). Spotkania na rynku amerykańskim dostępne będą na platformie Sling TV (Dish Network), w kanale Sportowa TV. Umowę podpisali Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej i Rafał Stykowski, prezes firmy RadarSat.

Fortuna 1. Liga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- To kolejny krok w celu komercjalizacji naszych rozgrywek. Jesteśmy szczęśliwi, że po raz pierwszy w historii udało się nam sprzedać prawa do pokazywania pierwszoligowych spotkań poza granicami naszego kraju

- mówi Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

- Jak powszechnie wiadomo Polacy kochają piłkę nożną, dlatego jest nam niezmiernie miło, że z początkiem nowego sezonu rozgrywek pierwszej ligi piłki nożnej będziemy mogli pokazywać mecze naszych rodzimych zespołów na terenie Stanów Zjednoczonych. Dzięki nowemu kanałowi Sportowa TV, który od lipca znajduje się w polskim pakiecie internetowej telewizji Sling TV, kibice będą mogli śledzić poczynania swoich ulubionych zespołów. Jest to początek naszej wspaniałej współpracy i liczymy, że z czasem ten sportowy pakiet powiększy się o kolejne ligi

- mówi Rafał Stykowski, prezes firmy RadarSat.


Umowa została zawarta na sezon 2020/2021 z możliwością jej przedłużenia na kolejne lata. Udzielona licencja pozwala pokazywać mecze i skróty wyłącznie w języku polskim.

W Polsce pojedynki w Fortuna 1. Lidze można oglądać w kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...
reklama