reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

5 nowości we wrześniu w kanale Adventure

dodano: 2020-08-31 02:08 | aktualizacja: 2020-08-31 11:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Michał Winnicki Entertainment

Adventure HD We wrześniu br. kanał Adventure poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Książęta grafiki”, „Tajemnice Brytanii”, „Prawdziwa Ameryka według Jorge Ramosa”, „Niezwykli pasjonaci” i „Szeroki świat”.

Adventure HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2020 roku w ofercie kanału Adventure:

„Książęta grafiki”
emisja: od wtorku, 1 września br.

Justin i Jeremiah to dwaj przyjaciele z Tennessee, którzy porzucili wygodne życie, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu legendą w świecie sztuki ulicznej. Jak czytamy w opisie, „Książęta grafiki” to epicka podróż po Europie i nie tylko. Dzięki filozofii sztuki, która opiera się bardziej na ilości niż jakości, Jeremiasz i Justin z pewnością odcisną piętno na każdym mieście, w którym się zatrzymają. Jest jedna rzecz, co do której każdy może się zgodzić: są całkowicie nieprzewidywalni.
 
„Tajemnice Brytanii”
emisja: od wtorku, 1 września br.

Program „Tajemnice Brytanii” odkrywa sekrety najbardziej tajemniczych miejsc w Wielkiej Brytanii. Clive Anderson i antropolog Mary-Ann Ochota udają się w  podróż łączącą mistycyzm z bardzo brytyjskim humorem. Badają oni starożytne miejsca, rytuały wyspy oraz dziwne i święte wierzenia z jej przeszłości, aby przyjrzeć się najnowszym odkryciom dokonań starożytnych Brytyjczyków.
 
„Prawdziwa Ameryka według Jorge Ramosa”
emisja: od wtorku, 1 września br.

Żyjemy w czasach ogromnych zmian, kiedy wiadomości przelatują obok nas dosłownie z prędkością porannego tweeta. Od zmieniającego się oblicza Ameryki, po przewrót status quo w Waszyngtonie, Ameryka przechodzi metamorfozę. Jorge Ramos stara się zbadać dzisiejszy krajobraz Stanów Zjednoczonych Ameryki poprzez angażowanie Amerykanów w ważne kwestie, zadając prowokacyjne pytania w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące kwestie.
 
„Niezwykli pasjonaci”
emisja: od wtorku, 1 września br.

Seria „Niezwykli pasjonaci” przedstawia osoby, które zmieniły swoje codzienne zainteresowania w pasję, która napędza ich życie. Dla tych osób nie jest to hobby - to styl życia.
 
„Szeroki świat”
emisja: od wtorku, 1 września br.

Jak czytamy w opisie, „Szeroki świat” przedstawia świat jakiego nie znamy. Program łączy dziennikarstwo śledcze z podróżami przygodowymi. Porusza kwestie lokalnych problemów i zjawisk w odległych zakątkach świata.
 
Uczestniczka programu „Szeroki świat”, foto: Michał Winnicki Entertainment
Uczestniczka programu „Szeroki świat”, foto: Michał Winnicki Entertainment


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

99 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...