reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SportsTribal TV - nowy darmowy streaming ze sportem z całego świata

dodano: 2020-08-31 13:28 | aktualizacja: 2020-08-31 13:43
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eurosat/SportsTribal//Digital TV Europe

Sportstribal TV sport streaming 360px.jpg Wkrótce pojawi się SportsTribal TV - nowy, darmowy streaming ze sportem z całego świata. Nazywa się SportsTribal TV i jest to nowa bezpłatna usługa transmisji strumieniowej dla fanów sportu - ma być całkowicie finansowana z reklam. Debiut zapowiadany jest jeszcze w tym roku. W ofercie mają „linearne” wydarzenia sportowe 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. SportsTribal TV zajmie się najbardziej popularnymi dyscyplinami, ale także sportami niszowymi i mikro niszowymi.

Sportstribal
Sportstribal TV sport streaming 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszym krokiem będzie uruchomienie niektórych kanałów cyfrowych oferujących „skonsolidowane sporty”, początkowo na urządzeniach mobilnych i w Internecie. Dopiero w 2021 roku powinna pojawić się prawdziwa platforma telewizyjna i streamingowa. Co ciekawe w pierwotnych informacjach nie ma jakiejkolwiek wzmianki o jakichkolwiek umowach dotyczących praw do transmisji w SportsTribal TV.

Architektem inicjatywy SportsTribal TV jest Frank Bowe, który objął funkcję CEO. Pomysł Bowe wynika ze świadomości, że wielu organizacjom sportowym i wydawcom trudno jest dotrzeć do fanów i zarabiać na treściach wideo. 

Dzięki SportsTribal TV Frank Bowe zamierza rozwiązać ten problem, oferując najbardziej zaniedbanym sportom, właścicielom praw i wydawcom sportów cyfrowych przekształcenie zasobów wideo (nowych, ale także istniejących) w liniowe kanały strumieniowe 24/7.

Bowe podkreśla, że ​​model SportsTribal TV opiera się na podziale przychodów i wspólnym sukcesie, bez dużych początkowych inwestycji partnerów sportowych. Do obsługi tej oferty zostanie użyta oferta Red Bee Managed OTT.

Źródło: sportstribal.tv  digitaltveurope.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Antena Famaval 100 TRX EL grafit

Wersja WZMOCNIONA portugalskiej anteny offsetowej firmy Famaval 100 TRX EL...

160 zł Więcej...
reklama