reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera „Elity z wybrzeża” w HBO GO [wideo]

dodano: 2020-08-25 16:54 | aktualizacja: 2020-09-03 00:06
autor: Janusz Sulisz | źródło: HBO

HBO hBO max logo 360px.jpg „Elity z wybrzeża” to projekt komediowy HBO o społecznym dystansowaniu się i jego konsekwencjach z udziałem Bette Midler, Kaitlyn Dever, Dana Levy'ego, Sarah Paulson i Issy Rae. Premiera produkcji odbędzie się 13 września w HBO GO.

HBO
HBO-logo-2020-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ta nietypowa komedia HBO w satyryczny sposób przedstawia współczesne historie bohaterów utrzymujących dystans społeczny, którzy mają swoje lepsze i gorsze chwile, borykając jednocześnie z kwestiami dotyczącymi polityki, kultury czy pandemii samej w sobie. Produkcja Elity z wybrzeża (Coastal Elites) skupia się na pięciu różnych i pełnych pasji punkach widzenia osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Kiedy zamknięcie się w domu zmusza bohaterów do radzenia sobie w izolacji, każde z nich reaguje frustracją, wesołością czy introspekcją.

W projekcie występują:
  • Bette Midler (wyróżniona dwoma nominacjami do Oscara i trzema Złotymi Globami, m.in. za film Dla naszych chłopców),
  • Kaitlyn Dever (nominowana do Złotego Globu za Niewiarygodne),
  • Dan Levy (nominowany do nagrody Emmy za Schitt's Creek),
  • Sarah Paulson (nagrodzona Emmy i Złotym Globem za American Crime Story)
  • Issa Rae (nominowana do nagrody Emmy i Złotego Globu za serial HBO Niepewne). 

Miriam Nessler (Bette Midler) jest nauczycielką z wieloletnim stażem w szkołach publicznych w Nowym Jorku, która kocha swoich uczniów, New York Timesa i teatr. Poznajemy ją, kiedy znajduje się w areszcie policyjnym.

Sharynn Tarrows (Kaitlyn Dever) jest młodą pielęgniarką z Wyoming, która przylatuje do Nowego Jorku, by pracować jako wolontariuszka w szpitalu u szczytu kryzysu związanego z COVID-19.

Mark Hesterman (Dan Levy) jest młodym aktorem z West Hollywood, który będąc u szczytu swojej kariery, ale i osobistego stresu, prowadzi wideo rozmowy ze swoim terapeutą.

Clarissa Montgomery (Sarah Paulson) to osobowość internetowa, youtuberka, która właśnie kręci 28. odcinek swoich ‘Mindful Meditations’. Ma nadzieję w ten sposób uspokoić, zainspirować i uzdrowić swoich fanów.

Callie Josephson (Issa Rae) jest filantropką, która dzięki sieci swoich kontaktów pnie się na najwyższe szczeble władzy.

Projekt Elity z wybrzeża pierwotnie został stworzony dla Public Theatre w Nowym Jorku. Na początku pandemii przeniesiony został jednak ze sceny na mały ekran i ewoluował w czasie rzeczywistym, gdy rozwijały się bezprecedensowe wydarzenia 2020 roku. Zdjęcia zrealizowano na początku lata, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi kwarantanny.

Autorem scenariusza jest dramaturg i scenarzysta Paul Rudnick (Żony ze Stepford), a za reżyserię odpowiada Jay Roach (film HBO Zmiana w grze). Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Paul Rudnick, Jay Roach, Jeffrey Seller, Flody Suarez, Scott Chaloff oraz Michelle Graham.

Premiera projektu HBO „Elity z wybrzeża” (Coastal Elites) odbędzie się w serwisie HBO GO 13 września, równolegle z amerykańską premierą, czyli nad ranem. 


 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

Konwerter Quad Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

109 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...