reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Projekt lady” 5 w TVN

dodano: 2020-09-07 03:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Projekt lady” W poniedziałek, 7 września br. o godz. 21:30 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek piątego sezonu programu „Projekt lady”. Poprowadzi go Małgorzata Rozenek-Majdan, a mentorkami będą Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska. W programie pojawią się także trener fitness Daniel Kuczaj „Qczaj” oraz biznesmen i były piłkarz Radosław Majdan (mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan). Czym zaskoczą kandydatki na damy w piątym sezonie?

TVN „Projekt lady”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak stać się najlepszą wersją siebie? Trzynaście dziewcząt będzie szukało odpowiedzi na to pytanie w eksperymentalnej szkole, która pomoże im odmienić dotychczasowe życie. Pod opieką prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz mentorek - Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej, które przygotowały dla nich bardzo wymagający plan zajęć i podzielą się z nimi swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jak dotychczas poza nauką savoir-vivre, stylu, obowiązkowości, odpowiedzialności, najważniejsze będą zajęcia zmieniające podejście do życia. Od pracy nad poprawą samooceny, aż po radzenie sobie z codziennymi problemami. Jak zapowiada nadawca, w nowym sezonie zadania powierzone dziewczętom będą zaskakujące w formie i nowatorskie w podejściu. Z drugiej strony to uczestniczki nieraz zadziwią mentorki, które bardzo skrupulatnie będą śledzić ich postępy oraz surowo egzekwować przestrzeganie zasad. Prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan jak zwykle będzie dodawać dziewczętom otuchy, służyć pomocną dłonią i motywować je do dalszego działania. Tym razem wesprze ją również mąż. Spotkanie z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem uczestniczki zapamiętają na długo.

W Szkole dla Dam nie zabraknie grona specjalistów, dzięki którym dziewczęta nabędą wiele nowych umiejętności. Po raz pierwszy pojawi się nowy ekspert. Trener fitness, Daniel Kuczaj „Qczaj”, bo o nim mowa, zadba nie tylko o formę fizyczną uczestniczek „Projektu lady”. Jaką dodatkową rolę powierzyły mu mentorki programu? To się niebawem okaże.

W tej edycji uczennice szkoły dla dam dużo częściej niż w przeszłości będą opuszczać Pałac w Rozalinie. Czeka je wyprawa w góry, która stanie się bardzo emocjonalnym i pełnym niespodzianek przeżyciem. Podczas tej wycieczki nauczą się przełamywać lęki i radzić z napotykanymi problemami. Samodzielne mieszkanie w wielkim mieście i wymagająca praca nauczy je dorosłego i odpowiedzialnego życia. A ćwierćfinalistki „Projektu lady” pojadą testować nabyte umiejętności i walczyć o miejsce w finale w pięknej posiadłości francuskiego hrabiego na południu Polski.

Kamery będą śledziły uczestniczki 24 godziny na dobę. Po obserwacjach i analizach zapadnie nieodwołalna decyzja, która z nich, w danym tygodniu, opuści Pałac w Rozalinie i program. - Uczestnictwo w „Projekcie lady” jest dla nich szansą na nowy start w życiu. Mogą one stać się pewnymi siebie kobietami z klasą. Jednak tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł „Pierwszej Damy Projektu Lady”. Podczas wielkiego, uroczystego finału trzy uczestniczki zawalczą o trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii - czytamy w opisie (więcej tutaj i tutaj).
 
Irena Kamińska-Radomska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Tatiana Mindewicz-Puacz i uczestniczki programu „Projekt lady”, foto: TVN Discovery
Irena Kamińska-Radomska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Tatiana Mindewicz-Puacz i uczestniczki programu „Projekt lady”, foto: TVN Discovery


„Projekt lady” - sezon 5., emisja w poniedziałki (od 7 września 2020 roku) o godz. 21:30 w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama