reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Marek Kaliszuk pręży muskuły

dodano: 2020-09-07 05:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Ninja Warrior Polska We wtorek, 8 września br. o godz. 20:05 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo drugi odcinek drugiego sezonu programu „Ninja Warrior Polska”, którego producentem jest Jake Vision Production, a prowadzącą Karolina Gilon. Na kilka minut przed wejściem na tor „Ninja Warrior Polska” w jego oczach pojawiło się prawdziwe przerażenie! Mimo że regularnie ćwiczy na siłowni, co tylko potwierdzi jego muskularne ciało. Czy aktor i wokalista Marek Kaliszuk odkryje w sobie prawdziwego wojownika ninja? O tym widzowie przekonają się oglądając Polsat.

„Ninja Warrior Polska” Polsacie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O tym, że Marek Kaliszuk może pochwalić się nienaganną sylwetką, wiedzą chyba wszyscy. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, co tak naprawdę skrywa... pod ubraniami. Teraz fani aktora będą mili szansę przekonać się o tym, czy za szczupłością idą także mięśnie.

- Obiecałem sobie, że ściągnę koszulkę, jeśli tylko uda mi się pokonać pierwszą przeszkodę na torze „Ninja Warrior Polska” - mówi Marek Kaliszuk. - Staram się żyć jak najbardziej fit. Regularnie odwiedzam siłownię. Ale czy to wystarczy, aby zostać ninją? - dodaje.


Aktor nie zastanawiał się zbyt długo nad swoim udziałem w widowisku. Będąc na nagraniu, obleciał go jednak prawdziwy strach.

- Czuję się totalnie przerażony! - wyznaje. - Przyznam szczerze, że zupełnie nie zdawałem sobie sprawy, na co się piszę! Zobaczyłem kilka odcinków pierwszego sezonu „Ninja Warrior Polska”. Z perspektywy mojej kanapy przeszkody wyglądały na całkiem proste! Przysłowiowe schody zaczęły się, kiedy zacząłem przygotowywać się do udziału w show. Po 8 podciągnięciach na drążku byłem jak dętka! - dodaje.


Jaki jest zatem przepis za zwycięstwo w programie Polsatu według Marka Kaliszuka?

- Na świecie jest tylko 9 osób, które przeszły wszystkie przeszkody w „Ninja Warrior”. Na pewno trzeba być odpornym na morderczy wysiłek i ogromny stres. Przyda się także szczęśliwy traf. Czasami milimetry decydują o tym, czy dany zawodnik przejdzie dalej

- wyjaśnia.


Czy aktor i wokalista Marek Kaliszuk odkryje w sobie prawdziwego wojownika ninja? O tym widzowie przekonają się oglądając Polsat (więcej tutaj).
 
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Krystian Szczęsny
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Krystian Szczęsny
Marek Kaliszuk i Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Krystian Szczęsny
Marek Kaliszuk i Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Krystian Szczęsny


„Ninja Warrior Polska” - sezon 2., emisja we wtorki o godz. 20:05 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama