reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CT3 będzie nadawać do końca października

dodano: 2020-09-14 20:49 | aktualizacja: 2020-09-14 21:24
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CT/parabola.cz

ct3 HD logo 2020 czeska telewizja ct.jpg ČT3 - kanał publicznej Telewizji Czeskiej, który rozpoczął emisję w marcu 2020 roku podczas blokady związanej z koronawirusem, będzie działał co najmniej do końca października tego roku. Kontynuacja projektu ČT3​​​​​​​​​​​​​​ jest przedmiotem dalszej dyskusji.

CT
ct3 HD 2020 czeska telewizja ct treti 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Czeska szybko zareagowała na sytuację w pierwszych dniach kryzysu.
Oprócz projektu edukacyjnego ČT edu dla dzieci w wieku szkolnym uruchomiła również projekt telewizyjny dla starszych widzów - nowy kanał ČT3. Od początku wyobrażano ja sobie jako tymczasową stację, która będzie działać w dobie pandemii koronawirusa maksymalnie przez 6 miesięcy. Zgodnie z pierwotnym planem, ČT3 powinien zakończyć emisję pod koniec września - jednak jest jasne, że kanał będzie działał jeszcze kolejny miesiąc.

- Telewizja Czeska planuje obecnie wyemitować program ČT3 do końca października  - powiedział Filip Platoš z działu prasowego Telewizji Czeskiej na pytanie strony internetowej parabola.cz.

- Kanał został uruchomiony przez Telewizję Czeską w marcu, aby pomóc najbardziej wrażliwej grupie podczas epidemii koronawirusa - starszym osobom, które musiały ograniczyć kontakty społeczne - wyjaśnia Filip Platoš.


Czy emisja ČT3 będzie kontynuowana w najbliższych miesiącach to się jeszcze okaże. Być może  zdecyduje o tym dalszy rozwój pandemii w Czechach.

- Jego kontynuacja będzie zależała od rozmów z Radą Telewizji Czeskiej w związku z obecną sytuacją dotyczącą choroby Covid-19 i możliwościami finansowania - powiedział Philip Platoš.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama