reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jambox z wypożyczalnią VOD [wideo]

dodano: 2020-09-16 10:11
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Jambox/satkurier.pl

Jambox wypożyczalnia VOD Sieć Jambox uruchomiła Wypożyczalnię VOD. Można tam znaleźć zarówno hollywoodzkie, jak i polskie hity filmowe, a także filmy, które dorobiły się już statusu kultowych. Usługa działa w modelu TVOD, czyli opłata dotyczy wypożyczenia pojedynczej pozycji.

Jambox wypożyczalnia VOD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
VOD - jak to działa?
Dostępną ofertę filmów można znaleźć na stronie go.jambox.pl oraz w aplikacji Jambox go! na Androida. Po wybraniu pozycji i zatwierdzeniu zakupu jPIN-em wypożyczony film jest dostępny przez 48 godzin - można go w tym czasie obejrzeć za pośrednictwem dekodera dowolną ilość razy. Uwaga! Usługa jest ograniczona terytorialnie i dostępna na wybranych dekoderach.Kioski VOD
Kioski VOD to dostęp do filmów i seriali na życzenie. Obecnie to ponad 18 000 materiałów. Co ważne biblioteki VOD są ciągle aktualizowane. Jambox oferuje następujące Kioski VOD: HBO on Demand, CANAL+ na życzenie, FilmBox on Demand, Viasat World, Ale kino+, Kuchnia+, Planete+, Domo+, teleTOON+ i MiniMini+ na życzenie. Dostęp do nich mają abonenci odpowiednich pakietów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama