reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tego się nie wytnie” - nowy talk-show w TVP Kultura

dodano: 2020-09-17 10:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP Kultura

Tego sie nie wytnie tvp kultura 360px.jpg W czwartkowe wieczory o godz. 20:00 TVP Kultura zaprasza na premierę programu „Tego się nie wytnie”, w którym poważne treści przedstawiane będą w lekkiej, rozrywkowej formie. Zaproszeni artyści będą mogli opowiedzieć o swoich nowych projektach, książkach, filmach, rolach, spektaklach, czy płytach, ale też odniosą się do aktualnych wydarzeń kulturalnych. Gospodarzem programu będzie Mariusz Cieślik.

TVP Kultura
Tego sie nie wytnie tvp kultura 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cykl skupi się na wydarzeniach kulturalnych, ale nie zabraknie również tematów społecznych i światopoglądowych. Co tydzień w programie będą pojawiać się nowi goście.

- To nowy format, w którym mogą spotkać się recenzenci, krytycy wraz z twórcami. Program stanowi doskonałą przestrzeń do wspólnej dyskusji o kulturze oraz na tematy społeczne. Wysoki poziom merytoryczny, ciekawi goście i nowoczesne środki realizacji sprawią, że godzina spędzona z TVP Kultura w czwartki od godz. 20.00 to najlepiej spożytkowany czas - jak opowiada Aneta Woźniak, Zastępca Dyrektora ds. Produkcji i Kreacji Centrum Kultury i Historii TVP.


W programie para komentatorów - Justyna Melonowska i Łukasz Adamski - wejdzie w rolę krytyków, którzy będą prowokować, prezentować własne poglądy, wchodzić w polemikę, a wszystko to pod czujnym okiem prowadzącego Mariusza Cieślika. Zwieńczeniem każdego odcinka będzie występ zespołu muzycznego.

Gośćmi pierwszego odcinka programu, na który TVP Kultura zaprasza 17 września o godz. 20:00 będą: Cezary Pazura, który opowie m. in. o roli w nowym spektaklu Trójkąt Bermudzki” oraz reżyser przedstawienia Bodo Kox, W kolejnym odcinku widzowie spotkają się m.in. z Małgorzatą Kożuchowską w związku z premierą sztuki „Matka Joanna od Aniołów" w Teatrze Narodowym oraz Natalią Kukulską z okazji wydania płyty „Czułe struny" zawierającej aranżacje utworów Fryderyka Chopina z tekstami wokalistki i innych artystów.

Jesień w TVP Kultura zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Oprócz nowego talk-show „Tego się nie wytnie, na antenie zagoszczą m.in. cykle „Tamte lata, tamte dni”, „Urodzeni artyści” oraz „Scena Muzyczna”.

O nowościach na antenie mówi Kalina Cyz – redaktor naczelna TVP Kultura:

- Ortega y Gasset napisał, że „zaskoczenie i zdziwienie są początkiem zrozumienia" - cała jesień w TVP Kultura opiera się na tej myśli - a zaskakiwać będziemy z tygodnia na tydzień budząc zaskoczenie, zachwyt, ale i ciągłą czujność i otwartość na nowe.


W ostatnim czasie TVP Kultura odnotowała rekordowe udziały dnia. Największą widownię zgromadził wielokrotnie nagradzany, amerykański film wojenny „Działa Nawarony”, który obejrzało ponad 200 tys. widzów. Wśród najpopularniejszych polskich produkcji znalazł się spektakl teatru sensacji „Kobra: Umarły zbiera oklaski” z widownią 66 tys. widzów oraz serial „Dom”, który obejrzało 58 tys. widzów.

Pierwszy odcinek program „Tego się nie wytnie” w czwartek 17 września o godz. 20:00 na antenie TVP Kultura.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...
reklama