reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dobra praca” 4 od Radia Tok FM

dodano: 2020-09-21 03:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM Od września 2020 roku internauci zainteresowani rozwojem zawodowym, rynkiem pracy i branżą HR mogą słuchać nowych podcastów na ten temat przygotowanych przez Radio Tok FM (Agora). Na tokfm.pl i w aplikacji mobilnej Tok FM dostępne będą kolejne odcinki audycji z cyklu „Dobra praca”. Partnerem serii podcastów jest OLX. Pomysłodawczynią i autorką podcastu jest dziennikarka Tok FM Zuzanna Piechowicz, a autorką cyklu „Dobry pracodawca” jest Marzena Mazur, prowadząca w Tok FM audycję „Strefa szefa”. Za towarzyszącą cyklowi ofertę partnerską odpowiada Tandem Media, broker kinowo-radiowy Agory.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wrześniu br. na platformie tokfm.pl ruszył kolejny sezon podcastu „Dobra praca”, poradniczego cyklu skierowanego przede wszystkim do pracowników. Jednak - jak zapewnia nadawca, poruszana w nim tematyka jest na tyle szeroka i kompleksowo ujęta, że bez wątpienia będzie ciekawa również dla pracodawców czy szefów. Pomysłodawczynią i autorką podcastu jest dziennikarka Tok FM Zuzanna Piechowicz.

- Podział na życie i pracę nie ma sensu. Życie toczy się także w pracy. A Polacy to jedno z najbardziej zapracowanych społeczeństw: średnio rocznie spędzamy w pracy 1832 godziny. To ponad 300 godzin więcej niż wynosi średnia w Wielkiej Brytanii i prawie 400 godzin dłużej niż przeciętny Niemiec - wylicza autorka podcastu. - Podcast „Dobra praca” jest o tym, jak sprawić, aby ten czas spędzany przez nas w pracy był bardziej satysfakcjonujący albo przynajmniej mniej uciążliwy. Z moimi gośćmi rozmawiam o budowaniu relacji w pracy, emocjach, asertywności, mądrym rozwoju osobistym i prawie. To podcast prowadzony dla i z perspektywy pracowników i pracowniczek - dodaje.


Do tej pory w „Dobrej pracy” można było usłyszeć m.in. o sztuce podejmowania decyzji, wydobywaniu i ćwiczeniu talentów oraz metodach skutecznego odpoczywania. W tym sezonie pojawią się tematy związane m.in. ze „szklanym sufitem” kobiecych karier, zjawiskiem mobbingu koleżeńskiego, a także powrotem do pracy po urlopie macierzyńskim.

Podcastowi „Dobra praca” towarzyszą rozmowy w cyklu „Dobry pracodawca”, które adresowane są do kierowników i szefów, a także właścicieli firm. Raz w miesiącu poruszane są tematy związane z efektywnym zarządzaniem zespołem, budowaniem motywacji i efektywną organizacją pracy. Autorką cyklu jest Marzena Mazur, prowadząca w Tok FM audycję „Strefa szefa”.

Wszystko uzupełniają rozmowy z ekspertami dotyczące tematu rekrutacji, w których w tym sezonie poruszone zostaną zagadnienia m.in. w jaki sposób rozmawiać o wynagrodzeniach i formule zatrudnienia. Rekruterzy dowiedzą się też, jak najlepiej zadbać o kandydata w trudnych dla rynku czasach COVID-19.

To czwarta odsłona cyklu „Dobra praca”. Dwa pierwsze sezony były publikowane w 2019 roku, a trzeci wiosną 2020 roku. Tym razem podcastu będzie można słuchać bez opłat co tydzień przez trzy miesiące.

Cyklowi towarzyszy promocja na tokfm.pl i w mediach społecznościowych stacji. Dodatkowo, „Dobra praca” będzie promowana również na wybranych platformach streamingowych.

Za towarzyszącą cyklowi ofertę partnerską odpowiada Tandem Media, broker kinowo-radiowy Agory. Partnerem cyklu „Dobra praca” od chwili jego powstania jest OLX.

- Jako jeden z największych job boardów w Polsce nasz serwis cały czas stara się edukować rynek. W naszych codziennych działaniach takich, jak szkolenia, webinary, rozmowy z użytkownikami pokazujemy, jak pracować nad jakością ogłoszeń o pracę i doskonalić procesy rekrutacyjne - mówi Tomasz Grzechnik, szef kategorii „Praca” w OLX. - Cieszymy się, że po raz kolejny możemy być partnerem cyklu „Dobra praca” i dzielić się wiedzą ze słuchaczami podcastów - dodaje.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 190 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...
reklama