reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Śledztwo Pisma” 2 na tokfm.pl i w aplikacji Tok FM

dodano: 2020-09-23 02:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM W kwietniu 2019 roku ginie Nicola. Miesiąc później Julia. A w grudniu Kamila. Nieszczęśliwe wypadki, czy może morderstwa? Co łączyło trzy nastolatki mieszkające w okolicach Jeleniej Góry? Jedno liceum, jeden rok i trzy zagadkowe śmierci. W piątek, 2 października 2020 roku ruszy drugi sezon „Śledztwa Pisma”. Przedpremierowo serialu będzie można posłuchać na tokfm.pl i w aplikacji Radia Tok FM (Agora), a także m.in. na stronie internetowej miesięcznika „Pismo. Magazyn Opinii” (Fundacja Pismo). Radio Tok FM drugi raz jest partnerem dystrybucyjnym projektu.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Śledztwo Pisma” to sześcioodcinkowy reporterski serial podcastowy. Jak zapowiada nadawca, nowy sezon to nie tylko historia kryminalna - to także portret niezwykłych dziewczyn, które próbowały odnaleźć się w trudnych sytuacjach życiowych.  

- To opowieść o młodych ludziach z małych miejscowości, z miasteczek i wsi. O wyzwaniach, przed którymi stają: o braku perspektyw i wykluczeniu, o alkoholu i narkotykach, o przemocy fizycznej i seksualnej. I o instytucjach, które zostały powołane, by im pomagać, a które zawodzą. O kulejącym systemie edukacji, wsparcia socjalnego i opieki zdrowotnej, bezradnym wobec narastających przypadków depresji, problemów psychicznych i samobójstw wśród nastolatków

- wyjaśnia Barbara Sowa, dziennikarka, autorka drugiego sezonu „Śledztwa Pisma”, która przez kilka miesięcy odtwarzała losy dziewczyn, rozmawiając z ich rodzinami, przyjaciółmi i przedstawicielami instytucji publicznych.


Serial składa się z sześciu odcinków - każdy z nich będzie udostępniany premierowo co tydzień, począwszy od piątku, 2 października 2020 roku. Serial dostępny będzie bezpłatnie na stronie sledztwopisma.pl i w kanałach „Śledztwa Pisma” oraz na platformach audio wideo. Prenumeratorzy Tok FM Premium będą mogli słuchać każdego odcinka na tydzień przed ich oficjalną premierą, począwszy od piątku, 25 września br. 

- W Tok FM stawiamy na audio tworzone przez dziennikarzy, bo nic tak nie rozbudza wyobraźni, jak słuchanie pasjonujących opowieści. Jako jedni z pierwszych uwierzyliśmy w ubiegłym roku w serial „Śledztwo Pisma” i już cieszymy się razem z naszymi słuchaczami na drugi sezon

- mówi Piotr Zorć, zastępca redaktor naczelnej Radia Tok FM.


Jak czytamy w opisie, „Śledztwo Pisma” to pierwszy polski reporterski serial podcastowy. Odcinki pierwszego sezonu - autorstwa Mirosława Wlekłego - miały premierę 18 października 2019 roku. „Śledztwo Pisma” było nominowane do szeregu nagród, w tym „Grand Press Digital 2019”. 

Drugi sezon „Śledztwa Pisma” wyprodukowała Fundacja Pismo, wydawca miesięcznika „Pismo. Magazyn Opinii”. Autorką jest Barbara Sowa. Producentem serialu jest Piotr Nesterowicz.
 
Radio Tok FM prezentuje reporterski serial podcastowy „Śledztwo Pisma”, foto: Agora
Radio Tok FM prezentuje reporterski serial podcastowy „Śledztwo Pisma”, foto: Agora


„Śledztwo Pisma” - sezon 2., premiery w piątki (od 2 października 2020 roku) na tokfm.pl i w aplikacji Radia Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...
reklama