reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kryminalne zagadki Agathy Christie” w Romance TV

dodano: 2020-09-21 23:45 | aktualizacja: 2020-09-23 09:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Romance TV

Romance TV Wszystkich miłośników kryminałów kanał Romance TV zaprasza na kolejne premiery z cyklu „Kryminalne zagadki Agathy Christie”. W każdą niedzielę października br. o godz. 20:00 widzowie obejrzą premiery filmów z serii „Agatha Christie: Kryminalne zagadki”, takie jak: „Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Morderstwo podczas festynu”, „Agatha Christie: Kryminalne zagadki: W otwarte karty”, „Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Przestępstwo się nie opłaca” oraz „Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Po prostu morderstwo”.

Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja filmów rozgrywa się we Francji w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku i opowiada o pracy szarmanckiego komisarza Swana Laurence, któremu towarzyszą przeurocza sekretarka Marlène Leroy i nieustraszona dziennikarka Alice Avril.

Agatha Christie to brytyjska autorka znanych na całym świecie powieści kryminalnych, które zyskały status najlepiej sprzedających się książek wszech czasów (więcej tutaj, tutaj i tutaj). Stworzyła kultowe do dziś postacie detektywów takich jak chociażby Herkules Poirot (więcej tutaj).

W pierwszą niedzielę miesiąca, 4 października br. o godzinie 20:00 widzowie będą mogli zobaczyć pierwszy film - pod tytułem „Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Morderstwo podczas festynu” („Agatha Christie - Mörderische Spiele: Mord beim Schulfest”), z przygotowanej kontynuacji serii filmowej Agathy Christie. W niewielkim miasteczku Steenwerck, podczas zabawy na festynie organizowanym przez miejscową szkołę, zamordowana zostaje dziewczynka. Komisarz Laurence bierze udział w strzelaninie, w której traci wzrok. Śledczy pomimo napotkanych trudności, musi ustalić, co tak naprawdę się dzieje.

W kolejnym tygodniu, w niedzielę, 11 października br. o godzinie 20:00 Romance TV zaprasza na film „Agatha Christie: Kryminalne zagadki: W otwarte karty” („Agatha Christie: Mörderische Spiele: Mit offenen Karten”). Właściciel galerii, Massud Shaïtana, organizuje spotkanie, którego uczestnicy mają spróbować rozwikłać kilka tajemniczych spraw. Wśród zaproszonych gości są również komisarz Laurence i Alice Avril. Nieoczekiwanie gospodarz sam staje się ofiarą morderstwa. Laurence i Alice zostają sam na sam z czterema osobami, z których każda ma coś do ukrycia.  

W niedzielę, 18 października br. o godzinie 20:00 stacja pokaże film „Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Przestępstwo się nie opłaca” („Agatha Christie: Mörderische Spiele: Verbrechen lohnt sich nicht”). Pewnej nocy, zamordowana zostaje kelnerka, która jeszcze niedawno opowiadała dziennikarce Alice Avril o podejrzanych sytuacjach, które panowały w lokalu. Alice, aby zbadać sprawę zatrudnia się tam pod pseudonimem, a komisarz Laurence wszczyna śledztwo. Nieoczekiwanie główny śledczy zostaje osadzony w więzieniu. Z pewną pomocą komisarzowi udaje się jednak kontynuować śledztwo zza krat.

Tydzień później, w niedzielę, 25 października br. o godzinie 20:00 Romance TV zaprasza na film „Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Po prostu morderstwo?” („Agatha Christie: Mörderische Spiele: Einfach Mord?”). Szanowany i majętny właściciel tkalni oświadcza się Alice Avril. Kobieta przyjmuje oświadczyny i szybko wprowadza się do willi narzeczonego. Rezygnując tym samym z pracy reporterki. Kiedy w tkalni dochodzi do trzech morderstw, do akcji wkracza komisarz Laurence.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD Combo

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 290 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

799 zł Więcej...
reklama