reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Otwarte okno Romance TV w platformie Cyfrowy Polsat

dodano: 2020-09-30 19:54 | aktualizacja: 2020-10-01 10:34
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Romance TV

Romance TV Od 1 do 31 października br. abonenci telewizji satelitarnej oraz kablowej IPTV Cyfrowego Polsatu będą mogli oglądać kanał Romance TV bez dodatkowych opłat. Widzowie zobaczą m.in. premierowe filmy z cyklu „Kryminalne zagadki Agathy Christie” oraz serię filmów opowiadających o kobietach legendach.

Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przez cały październik wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający z oferty od pakietu Mini HD będą mogli oglądać jesienne propozycje kanału Romance TV. W każdą niedzielę premiery kryminałów Agathy Christie. 5 października z okazji międzynarodowego Dnia Nauczyciela Romance TV pokaże cykl „Szkoła życia”, a w nim takie filmy, jak „Kochamy życie”, „Ekstraklasa” czy „Lato w Oksfordzie”. 17 października Romance TV zaprasza na romantyczne baśnie, jak „Kopciuszek – miłosna baśń w Rzymie, „Merlin”, „Piękna i bestia” oraz premierowo o godz. 20:00 „Rosamunde Pilcher – Magiczny autobus”.

Sobotę, 31 października Romance TV poświęci kobietom legendom. Przyczyniły się do rozwoju i do zmiany obowiązujących stereotypów - w modzie, nauce, oświacie, ale także w miłości. Ich niezwykłe dokonania niejednokrotnie miały znaczący wpływ na losy świata. Na antenie zobaczymy m.in., „Anna Burda: Pionierka cudu gospodarczego, cz. 1 i cz. 2.”, „Maria Montessori - życie dla dzieci, cz. 1 i cz. 2.”, „Felipe i Letizia”, „Katarzyna Luter”, „Beate Uhse - Prawo do miłości” oraz „Atelier Fontana”.

Październik to także powrót najlepszych seriali, dlatego od 3 października Romance TV zaprasza na „Nauczyciela” (soboty, 2 odcinki od godz. 10:10), „Stadninę w Piber” (od 5.10 pn.-pt. godz. 20:00) oraz „Zwierzyniec doktor Martens” (od 12.10 pn.-pt. godz. 17:05).

Romance TV dostępny jest zarówno na dekoderach satelitarnych, jak i do odbioru telewizji kablowej IPTV Cyfrowego Polsatu na pozycji 145.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2021

10 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/12 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/12 HD rozdziela sygnał niezależnie...

400 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...