reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Skandal. Ewenement Molesty” - film TVP w kinach

dodano: 2020-10-02 04:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Best Film Co/satkurier.pl

Best Film Co TVP „Skandal. Ewenement Molesty” Od piątku, 2 października br. w kinach w całej Polsce widzowie mogą oglądać film „Skandal. Ewenement Molesty”. Producentem filmu jest Fundacja Raban, koproducentami są TVP, Mazowiecki i Warszawski Fundusz Filmowy oraz Prodigious, a dystrybutorem jest Best Film Co. Reżyserem filmu jest Bartosz Paduch. Kilku chłopaków zafascynowanych MTV i rapem zza wielkiej wody zakłada skład Mistic Molesta, jako wyraz młodzieńczego buntu przeciwko szarej rzeczywistości.

Best Film Co TVP „Skandal. Ewenement Molesty”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ursynowskie blokowiska, w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Kilku chłopaków zafascynowanych MTV i rapem zza wielkiej wody zakłada skład Mistic Molesta, jako wyraz młodzieńczego buntu przeciwko szarej rzeczywistości. Wtedy nie wiedzą jeszcze, że ich muzyka odmieni polską scenę hip-hopową a oni sami staną się głosem młodego pokolenia. Póki co plan jest prosty: składać rymy, kleić bity i dobrze się bawić. Na ich pierwszą płytę - „Skandal” - nie trzeba było długo czekać. Chuligański rap w ich wykonaniu trafia na półki sklepowe i od razu staje się hitem. Molesty słuchali wszyscy a ich teksty stały się dla młodych ludzi wyznacznikiem wartości moralnych. Zdolne dzieciaki dorosły, a ich drogi się rozeszły. Jak teraz dają sobie radę na muzycznym rynku i w życiu? Co pozostało z dawnych ideałów? Czy wiedzieli, że tak będzie? - Ten film to wehikuł czasu, który przenosi nas do lat, gdzie wszystko było proste a kumple byli kimś więcej, niż rodzina - czytamy w opisie.

„Skandal. Ewenement Molesty” - o filmie - reżyseria: Bartosz Paduch, kategoria: dokumentalny, rok produkcji: 2020, czas trwania: 70 minut.
 
Molesta Ewenement na plakacie promującym kinową emisję filmu „Skandal. Ewenement Molesty”, foto: Best Film Co
Molesta Ewenement na plakacie promującym kinową emisję filmu „Skandal. Ewenement Molesty”, foto: Best Film Co


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...