reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Popołudnia ze Scoobym-Doo w Boomerangu

dodano: 2020-10-07 03:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang Grupa przyjaciół znów stanie przed wyzwaniem rozwiązania tajemniczych zagadek. Daphne, Velma, Fred i Kudłaty wraz z pomocą Scooby’ego będą musieli nieźle się nagłówkować, aby przechytrzyć kolejne pojawiające się na ich drodze potwory i straszydła. Pasmo „Strasznie śmieszne popołudnie ze Scoobym” będzie emitowane codziennie - od soboty, 10 października br. - o godz. 13:00 na antenie Boomeranga. W jego ramach pokazane zostaną takie seriale jak „Scooby-Doo i... zgadnij kto?” i „Wyluzuj, Scooby-Doo!” oraz filmy.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Trudno wyobrazić sobie świat animacji bez tak kultowej postaci, jak Scooby-Doo. Choć czworonożny bohater i jego kumpel Kudłaty czasem tchórzą przed duchami, to jednak wraz z resztą ekipy są w stanie pokonać strach. Dzięki odważnej brygadzie napotkane podczas podróży osoby mogą spać spokojnie. Scooby i jego kompani dojadą Wehikułem Tajemnic wszędzie tam, gdzie czeka na nich nowa sprawa.

W ramach cyklu „Strasznie śmieszne popołudnie ze Scoobym” odbędzie się premiera nowych odcinków „Scooby-Doo i... zgadnij kto?”. Gang będzie musiał rozwiązać sprawę związaną z nawiedzonym szpitalem, napotykając tajemniczego potwora. Scooby-Doo i przyjaciele wybiorą się również do Paryża na pokaz mody, gdzie spotkają znaną modelkę. Czy drużynie uda się rozwikłać nowe zagadki? Czy pokonają wszystkie przeszkody, jakie staną na ich drodze?

W ramach cyklu na antenie Boomeranga widzowie będą mogli zobaczyć nie tylko najnowsze odcinki „Scooby-Doo i... zgadnij kto?”, ale również wybrane historie z „Wyluzuj, Scooby-Doo!” i pełnometrażowe filmy ze Scoobym-Doo i bystrą grupą młodych tropicieli duchów.

Premiera maratonu „Strasznie śmieszne popołudnie ze Scoobym” odbędzie się w sobotę, 10 października br. o godzinie 13:00 (więcej tutaj).

„Strasznie śmieszne popołudnie ze Scoobym” - emisja codziennie (od 10 października 2020 roku) o godz. 13:00 w kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Obrotnica DiSEqC SG2100A

Obrotnica sterowana sygnałem DiSEqC1.2 wprost z tunera cyfrowego tylko przez...

380 zł Więcej...