reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ASTA-NET uruchomi usługę IPTV, z kanałami 4K

dodano: 2020-10-07 11:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ASTA-NET/satkurier.pl

Asta-Net Wielkopolski operator kablowy ASTA-NET poinformował, że finalizuje prace nad uruchomieniem usługi telewizyjnej opartej o technologię IPTV. Ma ona zapewnić abonentom możliwość skorzystania z takich usług, jak: nagrywanie treści w chmurze (nPVR), dostęp do treści telewizyjnych 3 dni wstecz (Catch Up) czy oglądanie trwającego wydarzenia od początku (Start Over).

Asta-Net


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- To będzie milowy krok w rozwoju usługi telewizji. Dzisiaj widzowie sami chcą decydować, co i kiedy oglądają. I właśnie w ten sposób zaprojektowaliśmy naszą platformę. Już wkrótce każdy nasz abonent będzie mógł w jeszcze bardziej przyjazny sposób korzystać z nowoczesnej telewizji - mówi Paweł Kądziela, dyrektor zarządzający ASTA-NET S.A.

Nowa usługa telewizyjna ASTA-NET pozwoli także na dostęp do oferty kanałów telewizyjnych na wielu urządzeniach, w tym między innymi poprzez aplikację na smartfonach i tabletach czy poprzez przeglądarki www.

Jak informuje operator, nowa platforma telewizyjna, która zostanie wprowadzona do sprzedaży w najbliższych miesiącach, zapewni abonentom również dostęp do kanałów w rozdzielczości 4K, możliwość korzystania z usługi na wielu urządzeniach w postaci multiroom, a także dostęp do serwisów VOD.

ASTA-NET zapowiada także, że w połowie października uruchomi dla swoich nowych oraz obecnych abonentów nową promocję pod hasłem „Wyprzedaż dwupaków”, dzięki której zestawy usług: szybki internet w połączeniu z telewizją cyfrową będą dostępne w obniżonych cenach, a dodatkowo abonenci uzyskają dostęp do pakietów premium CANAL+ i HBO przez kilka miesięcy bez opłat.

Początek jesieni przyniósł też zmiany w aktualnej ofercie telewizji cyfrowej ASTA-NET. Operator zapewnił swoim abonentom dostęp do kanałów National Geographic oraz Active Family w ramach okien otwartych, a dodatkowo większa grupa abonentów zyskała dostęp do kanału skupiającego się na grach wideo – Gametoon HD. Operator zapowiada, że jeszcze tej jesieni doda do oferty, bez dodatkowych opłat kilka kolejnych kanałów, a wśród nich będzie kanał lifestylowy Food Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...