reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ASTA-NET uruchomi usługę IPTV, z kanałami 4K

dodano: 2020-10-07 11:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ASTA-NET/satkurier.pl

Asta-Net Wielkopolski operator kablowy ASTA-NET poinformował, że finalizuje prace nad uruchomieniem usługi telewizyjnej opartej o technologię IPTV. Ma ona zapewnić abonentom możliwość skorzystania z takich usług, jak: nagrywanie treści w chmurze (nPVR), dostęp do treści telewizyjnych 3 dni wstecz (Catch Up) czy oglądanie trwającego wydarzenia od początku (Start Over).

Asta-Net


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- To będzie milowy krok w rozwoju usługi telewizji. Dzisiaj widzowie sami chcą decydować, co i kiedy oglądają. I właśnie w ten sposób zaprojektowaliśmy naszą platformę. Już wkrótce każdy nasz abonent będzie mógł w jeszcze bardziej przyjazny sposób korzystać z nowoczesnej telewizji - mówi Paweł Kądziela, dyrektor zarządzający ASTA-NET S.A.

Nowa usługa telewizyjna ASTA-NET pozwoli także na dostęp do oferty kanałów telewizyjnych na wielu urządzeniach, w tym między innymi poprzez aplikację na smartfonach i tabletach czy poprzez przeglądarki www.

Jak informuje operator, nowa platforma telewizyjna, która zostanie wprowadzona do sprzedaży w najbliższych miesiącach, zapewni abonentom również dostęp do kanałów w rozdzielczości 4K, możliwość korzystania z usługi na wielu urządzeniach w postaci multiroom, a także dostęp do serwisów VOD.

ASTA-NET zapowiada także, że w połowie października uruchomi dla swoich nowych oraz obecnych abonentów nową promocję pod hasłem „Wyprzedaż dwupaków”, dzięki której zestawy usług: szybki internet w połączeniu z telewizją cyfrową będą dostępne w obniżonych cenach, a dodatkowo abonenci uzyskają dostęp do pakietów premium CANAL+ i HBO przez kilka miesięcy bez opłat.

Początek jesieni przyniósł też zmiany w aktualnej ofercie telewizji cyfrowej ASTA-NET. Operator zapewnił swoim abonentom dostęp do kanałów National Geographic oraz Active Family w ramach okien otwartych, a dodatkowo większa grupa abonentów zyskała dostęp do kanału skupiającego się na grach wideo – Gametoon HD. Operator zapowiada, że jeszcze tej jesieni doda do oferty, bez dodatkowych opłat kilka kolejnych kanałów, a wśród nich będzie kanał lifestylowy Food Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama