reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-30 - 2021-07-31 - 2021-08-01

Sport w polskiej TV 14.10.2020

dodano: 2020-10-13 11:20 | aktualizacja: 2020-10-13 23:56
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Ligi Narodów UEFAPolska – Bośnia i Hercegowina. Transmisje live z Ligi Mistrzów EHF tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eurosport 1

12:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 11

16:30 Kolarstwo szosowe: Scheldeprijs:
Wyścig 

22:30 Snooker: English Open:
Dzień 3

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Łomża VIVE Kielce – Mieszkow Brześć

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
FC Barcelona Lassa – HC PPD Zagrzeb
 
Eurosport 2

13:45 Snooker: English Open:
Dzień 3
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Litwa – Albania

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Włochy – Holandia
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA
Finlandia – Irlandia

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Portugalia – Szwecja
 
Polsat Sport Premium 3

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Anglia – Dania
 
Polsat Sport Premium 4

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Islandia – Belgia
 
Polsat Sport Premium 5

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Chorwacja – Francja
 
Polsat Sport Premium 6

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Szkocja – Czechy
 
Polsat Sport

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Polska – Bośnia i Hercegowina
 
Polsat Sport Extra

12:00 Tenis: ATP World Tour, Sankt Petersburg:
2. runda

14:00 Tenis: ATP World Tour, Sankt Petersburg:
2. runda

16:00 Tenis: ATP World Tour, Sankt Petersburg:
2. runda

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów – Aluron CMC Warta Zawiercie [mecz odwołany - awansem 17.10 zostanie rozegrany mecz Asseco - Stal Nysa]

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów
 
Polsat Sport News

17:30 Tenis: ATP World Tour, Sankt Petersburg:
2. runda

20:00 Siatkówka kobiet: Eliminacje Ligi Mistrzyń CEV: 
Calcit Volley Kamnik – ŁKS Commercecon Łódź
 
TVP 1

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Polska – Bośnia i Hercegowina
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak
TVP Polonia

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Polska – Bośnia i Hercegowina
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak
TVP Sport

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Polska – Bośnia i Hercegowina
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...