reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bulsatcom wprowadził pakiet Globus

dodano: 2020-10-16 15:41
autor: RO | źródło: satinfobox.com

Bulsatcom Bulsatcom, będący najstarszym operatorem DTH w Bułgarii, wprowadził do komercyjnej sprzedaży nowy, dodatkowy pakiet GLOBUS z kanałami Love Nature HD, Love Nature 4K, Travelxp HD, The World i History 2. Platforma Bulsatcom działa z satelity Hellas Sat 3 (39°E) z systemami dostępu warunkowego BulCrypt i Nagra MA.

Travelxp HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa propozycja operatora w całości koncentruje się na filmach naukowych i dokumentalnych, a także programach, które mówią więcej o naszej planecie, przyrodzie, podróżach i współczesnej historii.

Do 1 listopada br. pakiet jest dystrybuowany bezpłatnie, po czym klienci Bulsatcom będą musieli go subskrybować za 2 lewów miesięcznie (ok. 4,5 zł).

Nowe treści i kanały w wysokiej rozdzielczości są dostępne na dedykowanych odbiornikach i/lub modułach, które można włożyć do telewizora. Od kilku tygodni Bulsatcom oferuje nowe odbiorniki i moduły w swojej sieci sklepów na terenie całego kraju, wymieniając przestarzałe, niekompatybilne odbiorniki za 9 lewów, a moduły za 19,90 lewów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

99 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...