reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Radio 357 Przedpremierowo” na Open.fm i WP Pilot

dodano: 2020-10-21 15:37 | aktualizacja: 2020-10-21 15:58
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WP/satkurier.pl

Radio 357 22 października br. Wirtualna Polska udostępni „Radio 357 Przedpremierowo” na platformach Open.fm i WP Pilot. Poranną audycję w godzinach 7-9 poprowadzi Marcin Łukawski. Wraz z rozbudową ramówki do stacji dołączać będą kolejne programy. Start Radia 357, tworzonego przez byłych dziennikarzy radiowej Trójki, zaplanowano na grudzień. Stacja znajdzie się w bezpłatnej ofercie Open.fm i WP Pilot.

Radio 357 Przedpremierowo WP Pilot Open FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prowadzący Marcin Łukawski ze studia Wirtualnej Polski przybliży głosy, za którymi słuchacze mogli w ostatnim czasie zatęsknić. Porozmawia m.in. z doktorem Tomaszem Rożkiem, w audycji pojawią się również Krzysztof Szubzda i Łukasz Błąd. Gościem poranka będzie też Filip Jaślar z Grupy MoCarta, a o muzykę zadba Piotr Stelmach. Specjalna przedpremierowa emisja na żywo w czwartek, 22 października w godzinach od 7:00 do 9:00.
 

– Chciałbym pokazać słuchaczom, którzy nas znają, że już niedługo powstanie miejsce, w którym będzie można spotkać znajome głosy. Dla mnie to upragniony powrót do możliwości spotkań ze słuchaczami o poranku. W najbliższy czwartek porozmawiamy oczywiście o pandemii, ale m.in. także o nauce i studentach, którzy trudne zajęcia praktyczne odbywają online – mówi prowadzący, Marcin Łukawski.

– Cieszymy się, że Radio 357 dołącza ze swoją ramówką do naszej oferty, tym razem nadając prosto ze studia WP na żywo. To kolejna stacja, która zdecydowała się na współpracę z nami w ostatnich miesiącach. Wśród ponad 160 stacji dostępnych w Open.fm za darmo na dowolnym urządzeniu każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Paweł Milewski, dyrektor obszaru Poczta i Open.fm w Wirtualnej Polsce.

Start Radia 357 zaplanowano na grudzień, stacja znajdzie się w bezpłatnej ofercie Open.fm i WP Pilot. Do tego czasu kolejne audycje z przygotowywanej ramówki będą udostępniane przedpremierowo. Jedną z nich będzie „Muzyka ciszy” Marka Niedźwieckiego. Jej emisję zaplanowano na 1 listopada.

Radio 357 tworzą byli dziennikarze Programu III Polskiego Radia. Środki na jego stworzenie zbierają w serwisie Patronite. Inicjatywę wspiera obecnie ponad 10 tys. patronów. Twórcy liczą na kwotę 500 tys. zł miesięcznie - aktualnie są w połowie drogi. Stacja ma funkcjonować w formie wspólnej własności wszystkich zaangażowanych w projekt osób, decyzje będą podejmowane na podstawie wdrożonych procedur w formie grupowej. Twórcy chcą, by Radio 357 było pierwszą społecznościową stacją bez reklam, która z czasem rozpocznie nadawanie w paśmie FM.

W zespole stacji znaleźli się m.in. Marek Niedźwiecki, Marcin Łukawski, Tomek Michniewicz, Piotr Stelmach, Katarzyna Borowiecka, Piotr Kaczkowski, Ola Budka, Michał Olszański, Agnieszka Obszańska, Paweł Sołtys, Ernest Zozuń, Marcin Cichoński, Marek Brzeziński, Katarzyna Kłosińska, Tomasz Rożek.

- W Święta zaśpiewamy piosenkę z dzwoneczkami, a w Nowy Rok wspólnie będziemy odliczać miejsca Topu Wszech Czasów - zachęcają twórcy Radia 357.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...