reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-01-28 - 2021-01-29 - 2021-01-30

Cieślak vs Mabika na Polsat Boxing Night

dodano: 2020-10-22 22:17
autor: Janusz Sulisz | źródło: Polsat

Polsat Sport Polsat Boxing Night W sobotę 5 grudnia br. czołówka polskich pięściarzy wystąpi na gali Polsat Boxing Night. Będzie to już 9. edycja wydarzenia, które wyniosło polski boks zawodowy na zupełnie nowy poziom sportowo-organizacyjny oraz finansowy.

Polsat Sport Polsat Boxing Night


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Idea stojąca za galami spod znaku Polsat Boxing Night to konfrontacje wyłącznie najlepszych oraz najbardziej obiecujących polskich i zagranicznych pięściarzy. Tylko takie zestawienia gwarantują sportowcom niezbędny rozwój, a kibicom dostarczają największych emocji.

W sobotę 5 grudnia Michał Cieślak, jeden z najlepszych polskich pięściarzy wagi junior ciężkiej i niedawny pretendent do mistrzowskiego pasa federacji WBC, skrzyżuje rękawice z Taylorem Mabiką. Gabończyk to postać doskonale znana polskim fanom boksu, którzy trzykrotnie mogli oglądać go w akcji na galach organizowanych w naszym kraju. Doświadczenie wyniesione z walk z czołowymi polskimi i zagranicznymi zawodnikami czyni z niego niezwykle wymagającego rywala.

- Mabika to solidny pięściarz, który nie przegrywa przed czasem. Skupiam się jednak na sobie, a nie na swoim rywalu. Miałem długą przerwę od boksu i chcę pokazać się z jak najlepszej strony. Cały czas jestem w dobrej kondycji ponieważ w ostatnich miesiącach dostawałem różne propozycje pojedynków i musiałem pozostawać w formie. Każda moja walka jest o być albo nie być. Piątego grudnia wychodzę do ringu, robię swoją robotę i jedziemy dalej. Cieszę się, że będę mógł walczyć na gali Polsat Boxing Night i zapraszam wszystkich kibiców do oglądania
- powiedział Michał Cieślak, uczestnik walki wieczoru grudniowej gali Polsat Boxing Night.


Pierwsza z ośmiu dotychczasowych gal Polsat Boxing Night odbyła się w 2009 roku.
W kolejnych edycjach kibice wielokrotnie oglądali zmiany pokoleniowe oraz narodziny nowych gwiazd polskiej sceny boksu. Jednym z talentów, który swoje szlify zbierał w ringu z charakterystycznym czerwonym logotypem jest właśnie Michał Cieślak. W sobotę 5 grudnia Radomianin po raz pierwszy wystąpi na Polsat Boxing Night w walce wieczoru.

Na gali Polsat Boxing Night Cieślak vs Mabika planowanych jest co najmniej 6 pojedynków.
Nazwiska kolejnych bohaterów gali będą ujawniane w każdy czwartek w Magazynie Sportów Walki „Koloseum”, a szczegóły wydarzenia zostaną przedstawione na oficjalnej konferencji prasowej.

Transmisja gali Polsat Boxing Night Cieślak vs Mabika dostępna będzie w Telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...
reklama