reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-20 - 2021-04-21 - 2021-04-22

Sport w polskiej TV 24.10.2020

dodano: 2020-10-23 12:20 | aktualizacja: 2020-10-24 14:01
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z El Clásico w 4K: FC Barcelona – Real Madryt. Transmisja live z WTA World Tour Stuttgart tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Real Madryt
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Real Madryt
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC – Crystal Palace
Komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Joventut Badalona – TD Systems Baskonia
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Uncasville:
Sergei Lipinets – Kudratillo Abdukakhorov
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Proksa
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Sheffield United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Now

17:30 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Irlandia – Włochy
Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt
 
Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: Grand Prix Portugalii: 
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:00 Formuła 1: Grand Prix Portugalii: 
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Real Madryt
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – FC Schalke 04
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – Bologna FC
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Tomasz Zieliński, Tomasz Urban

15:00 Formuła 1: Grand Prix Portugalii: 
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – Inter Mediolan
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

21:30 Piłka nożna: NOS Liga:
FC Porto – Gil Vicente FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Tomasz Zieliński, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – Hertha BSC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – SD Eibar
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Athletic Bilbao
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – FC Schalke 04
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – Bologna FC
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk
 
Eurosport 1

12:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia: Etap 20;
Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana: Etap 5
Komentarz Giro d’Italia: Tomasz Jaroński, Adam Probosz
Komentarz Vuelta a Espana: Igor Błachut, Dariusz Baranowski
 
Golf Channel

13:30 Golf: European Tour, Brescia:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

23:00 Golf: PGA Tour, Chiba:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

13:00 Wyścigi samochodowe: Mistrzostwa Polski Rallycross:
4. rudna

17:40 Wyścigi samochodowe: Mistrzostwa Polski Rallycross:
4. rudna
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa:
Clearex Chorzów – FC Toruń
Komentarz: Adrian Olek, Adam Zakrzewski

15:00 Koszykówka mężczyzn: Easycredit BBL-Pokal:
s.Oliver Würzburg – Brose Bamberg
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt – Real Betis
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński
 
Polsat Sport Premium 1

16:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
VVV-Venlo – AFC Ajax
 
Polsat Sport

04:50 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program krótki par sportowych

06:30 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Taniec rytmiczny

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów [mecz odwołany]

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk

20:00 Sporty walki: UFC 254: 
Khabib Nurmagomedov – Justin Gaethje
Komentarz: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski

03:00 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program dowolny par sportowych

04:35 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Taniec dowolny
 
Polsat Sport Extra

09:30 Piłka nożna: Chinese Super League: 
Guangzhou R&F FC – Qingdao Huanghai FC

15:30 Tenis: ATP World Tour, Antwerpia:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Legia Warszawa – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga:
Polski Cukier Avia Świdnik – Olimpia Sulęcin

22:30 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program dowolny solistów

01:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Philadelphia Union – Toronto FC
 
Polsat Sport Fight

13:00 Rugby: Ekstraliga: 
RC Lechia Gdańsk – RzKS Juvenia Kraków
Komentarz: Robert Małolepszy
 
Polsat Sport News

14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Teruel:
1. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Teruel:
2. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

17:30 Tenis: ATP World Tour, Antwerpia:
1/2 finału

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program dowolny solistek

21:50 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program dowolny solistów
 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Frutti Extra Bursaspor – Tofaş
Komentarz: Jacek Łączyński

14:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
HDI Sigorta Afyon Belediye – Türk Telekom
Komentarz: Jacek Łączyński

16:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Pinar Karşiyaka – Darüşşafaka Tekfen
Komentarz: Jakub Ryś

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Büyükçekmece Basketbol – Bahçeşehir Koleji
Komentarz: Jakub Ryś

22:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Fort Worth:
Wyścig
Komentarz: Jan Ciosek
 
TVP Sport

12:15 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet:
MKS Perła Lublin – KPR Ruch Chorzów
Komentarz: Tomasz Jasina, Iwona Niedźwiedź

14:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Chrobry Głogów – KS Azoty-Puławy [mecz odwołany]
Komentarz: Piotr Dębowski, Robert Lis 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Kafarski

20:10 Boks: MB Boxing Night 8: 
Damian Tarabasz – Oskar Wierzejski; 
Mario Zabojnik – Tomasz Nowicki
Zsoltan Osadan – Kamil Młodziński
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Grzegorz Proksa

22:20 Boks: MB Boxing Night 8: 
Jakub Sosiński – Kamil Bodzioch;
Hamza Misaui – Michał Leśniak;
Kevin Escanez – Kamil Łaszczyk
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Grzegorz Proksa


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...
reklama