reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-21 - 2021-04-22 - 2021-04-23

Sport w polskiej TV 8.11.2020

dodano: 2020-11-07 10:36 | aktualizacja: 2020-11-07 20:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa – Lech Poznań. Transmisje live z Champion of Champions snookera tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Wisła Kraków
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Wolverhampton
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Aston Villa
Komentarz: Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Premier League:
West Bromwich Albion – Tottenham Hotspur
Komentarz: Adrian Olek, Piotr Glamowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Levante UD – Deportivo Alaves
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Lipiński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Wisła Kraków
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
 
Eleven Sports 1

10:30 Wyścigi samochodowe: DTM Hockenheimring 2: 
Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Hockenheimring 2: 
Wyścig 
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – Hellas Verona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – AS Roma
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: NOS Liga:
SL Benfica – SC Braga
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – Villarreal CF
Komentarz: Michał Mitrut, Kuba Ostrowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid CF – Athletic Bilbao
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC – FC Crotone
Komentarz: Julian Kowalski, Antoni Partum

18:30 Piłka nożna: NOS Liga:
FC Porto – Portimonense SC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – Hellas Verona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eurosport 1

11:00 Kolarstwo kobiet: Madrid Challenge:
Etap 3

14:35 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 18

18:00 Sambo: Mistrzostwa Świata:
Zawody
 
Eurosport 2

11:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino:
Wyścig 1

12:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino:
Wyścig 1

13:25 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Europy:
Wyścig elity mężczyzn

15:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino:
Wyścig 2
 
Golf Channel

11:00 Golf: European Tour, Pafos:
Finał

19:00 Golf: PGA Tour, Houston:
Finał
 
Motowizja

11:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Oschersleben:
Wyścig 2

13:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Oschersleben:
Wyścig 2

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Avondale:
Wyścig
 
nSport+

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Granada CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
Polsat Sport Premium 1

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
FC Motherwell – Celtic FC

18:15 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Viktoria Pilzno – AC Sparta Praga
 
Polsat Sport Premium 2

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – FC Groningen
 
Polsat Sport

07:30 Łyżwiarstwo figurowe: Cup of China:
Pokazy mistrzów

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. liga: 
GKS Tychy – Puszcza Niepołomice

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin

17:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. liga: 
eWinner Gwardia Wrocław – KPS Siedlce

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Verva Warszawa Orlen Paliwa – Aluron CMC Warta Zawiercie
 
Polsat Sport Extra

08:30 Piłka nożna: Chinese Super League:
Jiangsu Suning – Guangzhou Evergrande

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Utrecht – AFC Ajax

15:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
Finał

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek – PGE Spójnia Stargard

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – Willem II
 
Polsat Sport News

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Europy:
Wyścig

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Europy:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Europy:
Wyścig

15:55 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – FK Mlada Boleslav

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Cucine Lube Civitanova – Top Volley Cisterna

21:30 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Philadelphia Union – New England Revolution
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Fenerbahçe Beko – Darüşşafaka Tekfen

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Beşiktaş Sompo Japan – Gaziantep Basketbol

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
HDI Sigorta Afyon Belediye – Büyükçekmece Basketbol
 
TVP 1

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Lech Poznań
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński 
 
TVP Sport

14:00 Snooker: Champion of Champions:
Finał

16:00 Snooker: Champion of Champions:
Finał

20:00 Snooker: Champion of Champions:
Finał

21:45 Snooker: Champion of Champions:
Finał


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 80SP grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...
reklama