Sky Sport News pokaże FTA kontrolne mecze Bundesligi

dodano: 2020-11-10 12:51
autor: Janusz Sulisz | źródło: Sky.de/satkurier.pl

Bundesliga Sky Sports News FTA transmisja 360px.jpg Od czwartku 12 listopada do soboty 14 listopada niemiecka, niekodowana stacja Sky Sport News będzie codziennie transmitować na żywo jeden kontrolny mecz między klubem Bundesligi a przedstawicielem 2. Bundesligi. Zapowiadają się ciekawe transmisje, w tym m.in. Eintrachtu Frankfurt z FC Nürnberg oraz Wolfsburga z drużyną Hannover 96.

Sky.de/satkurier.pl

Klubowa piłka nożna na żywo podczas przerwy na rozgrywki reprezentacyjne to jedynie nadrabianie zaległych meczów w różnych ligach, jakieś puchary, a w niemieckiej piłce wymyślono mecze kontrolne czy też testowe między klubami Bundesligi i Bundesligi 2.

W czwartek 12 listopada kibice mogą spodziewać się spotkania drużyn Eintracht Frankfurt i 1. FC Nürnberg.
Eintracht do tej pory wygrał tylko jeden z siedmiu meczów sezonu i zajmuje dopiero 16. miejsce w tabeli, chce skorzystać z okazji, aby naładować swoje akumulatory na nadchodzące mecze aż do Świąt. Sky Sport News będzie transmitować mecz na żywo w czwartek od godz. 13:45.

Ciekawie może być w piątkowym meczu testowym pomiędzy Werder Brema i FC St. Pauli.
Hamburg zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli i do tej pory wygrał tylko jeden mecz. Ostatnie starcie między dwoma klubami z północy miało miejsce zaledwie 5 tygodni temu, kiedy drużyna Werderu wygrała towarzysko 4:1 podczas pierwszej międzynarodowej przerwy. Sky Sport News będzie relacjonować na żywo w piątek od godz. 13:45, kiedy obie drużyny nietypowo zmierzą się ze sobą 3 razy po 45 minut.

Wilki vs. Hannover
Ofertę piłkarską na żywo uzupełni Sky Sport News w sobotę od godz. 11:45 transmisją meczu pomiędzy drużynami VfL Wolfsburg i Hannover 96.