reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Między nami, misiami: Film” w Cartoon Network

dodano: 2020-11-10 23:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Między nami, misiami” W sobotę, 21 listopada br. o godz. 15:20 na antenie Cartoon Network odbędzie się premiera produkcji „Między nami, misiami: Film” („We Bare Bears: The Movie”), która opiera się na nagradzanym, emitowanym w Cartoon Network serialu „Między nami, misiami” („We Bare Bears”), wyreżyserowanym przez Daniela Chonga. Opowiada o losach trzech misiów, które żyją w świecie ludzi i uwielbiają miejskie przygody. Jednak ich sąsiedzi nie podzielają tego entuzjazmu. W filmie widzowie usłyszą wokalistę Dawida Kwiatkowskiego, który udzielił głosu postaci Pizza Szczura. 

Cartoon Network „Między nami, misiami”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, „Między nami, misiami: Film” przedstawia zabawne przygody trójki braci Grizza, Pandy i Lodomira, którzy udali się w szaloną podróż do Kanady po tym, jak nieświadomie doprowadzili do spustoszenia w rejonie Zatoki San Francisco. Bohaterowie poprzez swoje wesołe wybryki spowodowali szereg skarg mieszkańców. Zostali wytropieni przez agenta z Wydziału Kontroli Dzikiej Natury i od tego czasu zwiedzają kraj swoim fioletowym samochodem. Na swojej drodze poznają nowe, wspaniałe postacie, jednocześnie nie zapominając o zabawie. Animowana komedia, której premiera odbędzie się niebawem, porusza tematy akceptacji i przyjaźni (więcej tutaj).

Dawid Kwiatkowski w „Między nami, misiami: Film”

Na zaproszenie Cartoon Network Dawid Kwiatkowski - piosenkarz, autor tekstów, juror programów rozrywkowych - użyczył głosu jednemu z bohaterów w produkcji „Między nami, misiami: Film”. Dawid Kwiatkowski, mając na swoim koncie kilka ról dubbingowych, podjął się kolejnego wyzwania. Tym razem odgrywana przez wokalistę postać, podobnie jak on sam - obraca się w świecie show-biznesu, mierząc się z cieniami i blaskami sławy.

- Kocham dubbing! W podskokach biegłem do studia, by podołać temu wyzwaniu i wcielić się w postać Pizza Szczura. A to wcale nie było takie łatwe!

- komentuje Dawid Kwiatkowski.


Bohater jest głodnym sławy celebrytą, który stara się uzyskać coraz większą liczbę fanów. Widzowie zobaczą po raz pierwszy Pizza Szczura w nietypowej dla Grizza, Lodomira i Pandy sytuacji. W konsekwencji wydarzeń, jego gwiazdorska nieustępliwość sprawi, że misie będą musiały się sporo nagimnastykować, by wybrnąć z tarapatów. Jak skomentował Dawid Kwiatkowski:

- Znalazłem jednak z tym bohaterem wspólny mianownik. Zwykle musimy coś namieszać czy zepsuć, ale na koniec zawsze wychodzimy z tego z tarczą i w dodatku - pomagając przy tym innym. Nie mogę doczekać się efektów mojego gościnnego udziału w „Między nami, misiami: Film”.


„Między nami, misiami: Film” - emisja w sobotę, 21 listopada 2020 roku o godz. 15:20 w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...