reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BTK Gawex wyłącza kolejne kanały analogowe

dodano: 2020-11-11 04:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex/satkurier.pl

Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex BTK Gawex Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex z Bydgoszczy poinformowała o zmianach w ostatnim czasie w ofercie analogowej. Zmiany dotyczą takich kanałów jak Disney Channel, National Geographic, Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Life i DTX.

Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex BTK Gawex


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ostatnim czasie operator Bydgoskiej Telewizji Kablowej Gawex wyłączył kolejne programy z pakietu telewizji analogowej, takie jak Discovery Channel na K23 / 487,25 MHz (więcej tutaj i tutaj), Discovery Life na K29 / 535,25 MHz, Disney Channel na K45 / 663,25 MHz, DTX na K59 / 775,25 MHz, Discovery Science na K60 / 783,25 MHz i National Geographic na K68 / 847,25 MHz.

- Jednocześnie zachęcamy do zmiany usługi na telewizję cyfrową, która zawiera wyłączone dotychczas pozycje plus dodatkowe, niedostępne wcześniej w ofercie analogowej. Oferta cyfrowej telewizji to więcej programów, krystaliczny obraz, lepszy dźwięk i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami, czy ingerencją w istniejącą instalacją w mieszkaniu, a uruchomienie jest bezpłatne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami i skorzystania z oferty telewizji cyfrowej - informuje operator Bydgoskiej Telewizji Kablowej Gawex.

Dodajmy, że poprzednie zmiany w ofercie analogowej operator ten wprowadził w środę, 16 września br., a dotyczyły one takich kanałów jak Tele5, TTV, MTV Polska, TVP Info, TVN24 BIS, BBC World News i CNN International (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie cyfrowa oferta Bydgoskiej Telewizji Kablowej Gawex powiększyła się m.in. o takie kanały jak Polsat Seriale HD (więcej tutaj), Insight TV UHD (więcej tutaj), TVP Kultura HD, Top Kids HD, Top Kids Jr HD/Junior Music HD, Nuta.tv HD, Music Box UA HD, Vox Music TV i Polsat Games HD. Ponadto stacje TVN24 BiS, TLC, Discovery Channel, Discovery Science, MiniMini+, teleTOON+, National Geographic i AXN są dostępne dla abonentów tylko w wysokiej rozdzielczości - wersje SD i HD tych kanałów mają identyczne ramówki (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

399 zł Więcej...
reklama