reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia: Internet bez zobowiązań, pakiety z TV na rok

dodano: 2020-11-13 13:44
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netia

Netia Specjalnie na niepewny, epidemiczny czas Netia przygotowała nowe oferty nielimitowanego dostępu do internetu (nawet do 1 Gb/s) bez zobowiązań oraz pakiety z TV z umową na rok. Abonamenty są o 10 zł miesięcznie wyższe niż w promocjach z 24-miesięcznym zobowiązaniem.

Netia
Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- W Netii rozumiemy, że w obecnych czasach wiele osób oczekuje większej elastyczności i krótszych umów na usługi niż 2 lata. Szybki, stabilny i nielimitowany dostęp do internetu jest natomiast niemal tak niezbędny w domu jak prąd czy bieżąca woda. Dlatego wdrożyliśmy nowe, bardzo proste i przystępne cenowo oferty bezterminowe na dostęp do internetu oraz 12-miesięczne umowy na pakiety z telewizją - powiedział Piotr Rożalski, kierownik działu rozwoju oferty B2C w Netii.

W nowej ofercie z umową na czas nieokreślony miesięczny abonament za nielimitowany dostęp do internetu o prędkości do 300 Mb/s (lub innej, maksymalnej dla danej, nieświatłowodowej technologii dostępowej) kosztuje 60 zł miesięcznie (cena z rabatem za e-fakturę i zgody marketingowe). To 10 zł więcej niż wynosi abonament w promocji z umową na 24 miesiące (ale bez 3-miesięcznego okresu darmowego na start).

Łącza w technologiach światłowodowych można przyspieszyć do 500 Mb/s (70 zł miesięcznie) lub nawet do 1 Gb/s (80 zł miesięcznie).

Do każdej usługi dostępu do internetu Netia dodaje kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa, Bezpieczny Internet 2 (przez 2 miesiące za 0 zł, następnie 10 zł miesięcznie), z której można zrezygnować w trakcie umowy bez dodatkowych opłat.

Do internetu można też dokupić HBO GO w cenie 20 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc gratis), stały adres IP (10 zł miesięcznie), a także nielimitowany telefon stacjonarny (połączenia krajowe, stacjonarne w UE, stacjonarne i mobilne z USA i Kanadą) za 10 zł miesięcznie.

Abonament za pakiet internet z TV z umową na 12 miesięcy również kosztuje 10 zł miesięcznie więcej niż przy umowie na 2 lata, jednak klienci nie otrzymają wówczas dodatkowych bonusów tj. 3 miesiące na start gratis, które są dostępne w aktualnej promocji świątecznej. Przykładowo abonament za zestaw internet do 300 Mb/s i usługa TV ze 100 popularnymi kanałami (pakiet M) wynosi 70 zł miesięcznie. Z kolei zestaw z bogatszą ofertą TV (pakiet L ze 182 kanałami) kosztuje 100 zł miesięcznie.

Do internetu solo oraz pakietów z TV można dokupić usługi mobilne (Netia Mobile) z okresem zobowiązania analogicznym, jak dla usług podstawowych. Przykładowo: 25 zł miesięcznie kosztują abonamenty komórkowe z nielimitowanymi połączeniami głosowymi, SMS-ami, MMS-ami w Polsce i UE oraz pakietem 12 GB danych (2,25 GB w UE) z opcją „Internet bez końca”, w ramach której po wyczerpaniu pakietu danych internet się nie kończy, a klient może nadal korzystać z sieci z prędkością do 1 Mb/s. Na przenoszących numer czeka bonus w postaci 3 miesięcy bez opłat.

Opłata aktywacyjna dla usługi dostępu do internetu wynosi 59 zł i obejmuje dzierżawę routera WiFi, który pozwala na wykorzystanie, również bezprzewodowo, pełni możliwości wykupionej przez abonenta usługi internetowej. Aktywacja usługi telewizyjnej i udostępnienie multimedialnego dekodera Netia Player, to koszt łącznie 2 zł. Aktywacja każdej z usług telefonicznych kosztuje 9 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...