reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sydney i Afryka w grudniu w Polsat Viasat Nature

dodano: 2020-11-16 01:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature HD W grudniu br. roku kanał Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Olbrzymy z epoki lodowcowej” i „Zwierzęta z Taronga ZOO” oraz pasmo „Dziki świat: spotkania z przyrodą”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Olbrzymy z epoki lodowcowej” („Mystery of the Ice Age Giants”)
emisja: w środę, 2 grudnia br. o 21:00

Paleontolog Dick Mol szuka śladów masowego wymierania gatunków pod koniec ostatniej epoki lodowcowej, od skamieniałych kości po ślady pozostawione na gipsowych wydmach i szczątki w wiecznej zmarzlinie. Badacze znajdują wiele śladów pradawnych myśliwych i ich zdobyczy: mamutów, niedźwiedzi jaskiniowych i olbrzymich leniwców. Czy to możliwe, że nasi przodkowie doprowadzili do wyginięcia tych gigantów, czy raczej sprawcą był szybko zmieniający się klimat?

„Zwierzęta z Taronga ZOO” („Inside Taronga Zoo”)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 7 grudnia br.) o 18:45

- Przyjrzyjmy się z bliska jednemu z najsłynniejszych i najwspanialszych ogrodów zoologicznych na świecie - zachęca nadawca. Taronga ZOO, położone nad piękną Zatoką Sydney, zatrudnia 240 opiekunów oraz lekarzy weterynarii, którzy troszczą się o ponad 5 tysięcy zwierząt. Pracownicy ZOO łączą profesjonalizm, wiedzę oraz doświadczenie z typowo australijskim, pozytywnym podejściem do życia. Co roku Taronga ZOO odwiedzają miliony gości. Obecnie ogród kończy właśnie największe zmiany w całej swojej 101-letniej historii. Trudno wyobrazić sobie lepszy moment na pokazanie światu tego fascynującego miejsca.

„Dziki świat: spotkania z przyrodą”:
emisja: codziennie (od 19 grudnia br.) o 14:45
Ameryka Północna i Afryka: dwa ogromne kontynenty oddzielone tysiącami kilometrów oceanu. Choć bardzo różnią się krajobrazami, klimatem, temperaturami i fauną, są także między nimi uderzające podobieństwa. Na obu znajdują się potężne łańcuchy górskie i ogromne pustynie. Tyle że w Afryce rolę amerykańskich niedźwiedzi grizzly odgrywają lwy, a amerykańskie aligatory są odpowiednikami afrykańskich krokodyli. Na obu kontynentach zwierzęta muszą zmagać się z trudnymi warunkami życia, ale też wiele gatunków żyje spokojnie, korzystając ze wspaniałego, zróżnicowanego środowiska naturalnego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...