reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TNT International w naziemnej Freeview

dodano: 2020-11-19 17:42 | aktualizacja: 2020-11-19 18:54
autor: RO | źródło: telesputnik.ru/advanced-television.com

TNT International Międzynarodowy kanał telewizyjny TNT International rosyjskiego koncernu Gazprom Media poszerzył swoją widownię w Wielkiej Brytanii. Kanał znalazł się w ofercie Channelbox na platformie naziemnej telewizji Freeview (pozycja nr 271).

https://twitter.com/ChannelboxTV
Channelbox na Freeview


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Wielkiej Brytanii mieszka ponad 300 tys. osób mówiących po rosyjsku, a TNT International jest pierwszym i ogólnodostępnym kanałem w języku rosyjskim, który pojawił się w platformie Freeview.

Channelbox to usługa przesyłania strumieniowego, która obejmuje wybór bezpłatnych kanałów telewizyjnych, dostarczanych przez IP. Od 2019 roku Channelbox jest dostępna w telewizorach posiadających Internet i przeznaczona do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej Freeview w jakości SD. Od 2008 r. wszystkie nowe telewizory w Wielkiej Brytanii mają zintegrowany tuner do odbioru platformy Freeview.

Channelbox reprezentuje prawdziwą esencję Wielkiej Brytanii poprzez różnorodność kulturową oraz różnorodność gatunków i języków prezentowanych na ekranie. Jestem niezmiernie podekscytowana, że mogę zapewnić najlepszą, rosyjską rozrywkę wszystkim rosyjskojęzycznym widzom, którzy nazywają Wielką Brytanię swoim domem

- powiedziała Tanya Kronfli, menedżer ds. rozwoju biznesu Channelbox.


Z poziomu Channelbox można odbierać bezpłatnie takie kanały, jak France24, Hellenic TV, Faith UK, Law & Crime, Vox Africa, Trace Vault, NOW 90s i inne.

 

Źródło: telesputnik.ru  advanced-television.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...