reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-01-15 - 2021-01-16 - 2021-01-17

Sport w polskiej TV 21.11.2020

dodano: 2020-11-20 12:34 | aktualizacja: 2020-11-20 21:32
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Tottenham Hotspur – Manchester City. Transmisja live z Pucharu Świata w Wiśle w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha Berlin – Borussia Dortmund
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – FC Augsburg
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie – Stal Mielec
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Brighton & Hove
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – West Bromwich
Komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński
 
CANAL+ Sport 3

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie – Stal Mielec
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

18:15 Rugby: Autumn Nations Cup:
Walia – Gruzja
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – SV Sandhausen
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – Werder Brema
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – RB Lipsk
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atletico Madryt – FC Barcelona
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A:
FC Crotone – SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Spezia Calcio – Atalanta Bergamo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica 

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – Cagliari Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
DSC Arminia Bielefeld – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak  
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Levante UD – Elche CF
Komentarz: Michał Mitrut, Łukasz Wiśniowski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Spezia Calcio – Atalanta Bergamo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica 

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – Cagliari Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

10:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
1. przejazd slalomu kobiet

13:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
2. przejazd slalomu kobiet

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs drużynowy

19:45 Snooker: Northern Ireland Open, Milton Keynes:
1/2 finału
 
Eurosport 2

11:20 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Stubai:
Slopestyle

13:45 Snooker: Northern Ireland Open, Milton Keynes:
1/2 finału
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, St George Island:
3. runda
 
Motowizja

14:05 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European, Imola:
Wyścig 1
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa:
Clearex Chorzów – Rekord Bielsko-Biała
Komentarz: Cezary Olbrycht , Wojciech Jagoda

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – Celta de Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport Premium 1

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SFC Opawa – SK Slavia Praga
 
Polsat Sport

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulduga:
Przejazd dwójek kobiet

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulduga:
Przejazd dwójek mężczyzn

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLig: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Stal Nysa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin

20:00 Boks: Gala, Gniew: 
Paweł Augustynik – Dariusz Sęk

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 255: 
Deiveson Figueiredo – Alex Perez
 
Polsat Sport Extra

11:30 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Program dowolny solistów

13:40  Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Program dowolny par tanecznych

15:00 Tenis: ATP Finals, Londyn:
D. Miedwiediew – R. Nadal 

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Zastal Enea BC Zielona Góra – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

21:00 Tenis: ATP Finals, Londyn:
D. Thiem – N. Djoković
 
Polsat Sport Fight

18:00 Boks: Gala, Gniew: 
Paweł Augustynik – Dariusz Sęk
 
Polsat Sport News

12:45 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulduga:
1. przejazd dwójek mężczyzn

14:15 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulduga:
2. przejazd dwójek mężczyzn

15:30 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Taniec rytmiczny par tanecznych

17:10 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Program dowolny solistek

19:00 Tenis: ATP Finals, Londyn:
J. Melzer/E. Roger-Vasselin – R. Ram/J. Salisbury

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Ślepsk Malow Suwałki
 
Super Polsat

20:00 Boks: Gala, Gniew: 
Paweł Augustynik – Dariusz Sęk


 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Ogm Ormanspor – Darüşşafaka Tekfen

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Pinar Karşiyaka – HDI Sigorta Afyon Belediye

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Galatasaray Doga Sigorta – Türk Telekom

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Petkim Spor

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria – MoraBanc 
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
 
TVP Sport

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
MMTS Kwidzyn – Gwardia Opole

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

19:35 Boks: Gala, Szydłowiec:
Damian Wrzesiński – Luis Angel Viedas

23:05 Boks: Gala, Londyn: 
Conor Benn – Sebastian Formella

01:00 (so/nd) Boks: Gala, Los Angeles
Austin Dulay – Jose Luis Gallegos
Fernando Angel Molina – Jose Zaragoza 
Javier Fortuna – Antonio Lozada Torres


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...
reklama