reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kozacka miłość” - nowy serial w TVP2 [wideo]

dodano: 2020-11-26 14:32
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVP

Poka stanica spit serial kozacka miłość TVP2 360px.jpg W poniedziałek, 30 listopada o godz. 18:45 TVP2 zaprasza widzów na premierowy odcinek rosyjsko - ukraińskiego kostiumowego melodramatu „Kozacka miłość” („Poka stanica spit”). Losy bohaterów będzie można śledzić od poniedziałku do piątku w Dwójce.

Poka stanica spit
Poka stanica spit serial kozacka miłość TVP2 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja serialu rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku.
„Kozacka miłość” opowiada historię miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem.

Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś, gdy rodzice dziewczyny przedstawiają jej bogatego kupca Piotra Kolewanowa, który prosząc o jej rękę, obiecuje spłacić rodzinne długi. Aby być razem, kochankowie będą musieli znosić separację, oszustwo i przekleństwo swoich bliskich. Po przybyciu na wieś Stepan przedstawia Alenę, jako swoją siostrę, nie przypuszczając, że los pokrzyżuje ich plany.

W serialu zobaczymy plejadę rosyjskich i ukraińskich aktorów m.in.: Zoryanę Marchenko (Marysia Sotnyk), Ekaterinę Olkinę (Alena), Viecheslava Drobinkova  (Stepan Gruszin), Dmitrija Nazarova  (Gregori Sotnyk) czy Aleksandra Mokhova (Piotr Kolewanow).

Reżyserem jest Alexander Mokhov - aktor i reżyser.
Wystąpił m.in. w „Szczęściarzu” (2006) Vladimira Yakanina, „Domu Słońca” (2009) Garika Sukachova, „Wesołkach” (2009) Felixa Mikhailova oraz „Spalonych słońcem 2: Oczekiwaniu” (2010) Nikity Mikhalkova, a wyreżyserował m.in. seriale „Uczitiel w zakonie” (2007, 2010), obyczajowy „Piesocznyj dożd” (2008) czy dramat polityczny „Jelcyn. Trzy dni w sierpniu” (2011).

Serial „Kozacka miłość” („Poka stanica spit”) nakręcono w 2013 r. i szybko zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Niebawem serial obejrzą również widzowie w Macedonii. Produkcja liczy 270 odcinków.

Zdjęcia z serialu są tu.

„Kozacka miłość” – emisja od poniedziałku do piątku, premierowy odcinek 30 listopada o godz. 18:45 w TVP2.
   


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Stacja pogodowa IMETEO P1

Stacja pogodowa Technisat IMETEO 1P

129 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...
reklama