reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kozacka miłość” - nowy serial w TVP2 [wideo]

dodano: 2020-11-26 14:32
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVP

Poka stanica spit serial kozacka miłość TVP2 360px.jpg W poniedziałek, 30 listopada o godz. 18:45 TVP2 zaprasza widzów na premierowy odcinek rosyjsko - ukraińskiego kostiumowego melodramatu „Kozacka miłość” („Poka stanica spit”). Losy bohaterów będzie można śledzić od poniedziałku do piątku w Dwójce.

Poka stanica spit
Poka stanica spit serial kozacka miłość TVP2 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja serialu rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku.
„Kozacka miłość” opowiada historię miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem.

Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś, gdy rodzice dziewczyny przedstawiają jej bogatego kupca Piotra Kolewanowa, który prosząc o jej rękę, obiecuje spłacić rodzinne długi. Aby być razem, kochankowie będą musieli znosić separację, oszustwo i przekleństwo swoich bliskich. Po przybyciu na wieś Stepan przedstawia Alenę, jako swoją siostrę, nie przypuszczając, że los pokrzyżuje ich plany.

W serialu zobaczymy plejadę rosyjskich i ukraińskich aktorów m.in.: Zoryanę Marchenko (Marysia Sotnyk), Ekaterinę Olkinę (Alena), Viecheslava Drobinkova  (Stepan Gruszin), Dmitrija Nazarova  (Gregori Sotnyk) czy Aleksandra Mokhova (Piotr Kolewanow).

Reżyserem jest Alexander Mokhov - aktor i reżyser.
Wystąpił m.in. w „Szczęściarzu” (2006) Vladimira Yakanina, „Domu Słońca” (2009) Garika Sukachova, „Wesołkach” (2009) Felixa Mikhailova oraz „Spalonych słońcem 2: Oczekiwaniu” (2010) Nikity Mikhalkova, a wyreżyserował m.in. seriale „Uczitiel w zakonie” (2007, 2010), obyczajowy „Piesocznyj dożd” (2008) czy dramat polityczny „Jelcyn. Trzy dni w sierpniu” (2011).

Serial „Kozacka miłość” („Poka stanica spit”) nakręcono w 2013 r. i szybko zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Niebawem serial obejrzą również widzowie w Macedonii. Produkcja liczy 270 odcinków.

Zdjęcia z serialu są tu.

„Kozacka miłość” – emisja od poniedziałku do piątku, premierowy odcinek 30 listopada o godz. 18:45 w TVP2.
   


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...