reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bożonarodzeniowa atmosfera w Radiu Pogoda

dodano: 2020-11-30 01:58 | aktualizacja: 2020-11-30 19:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda „Radio Pogoda prezentuje” - pod takim hasłem w poniedziałek, 30 listopada br. ruszy przedświąteczna akcja Radia Pogoda (Agora), w której słuchacze będą mogli obdarować swoich bliskich. Redakcja stacji będzie też szukać prawdziwie „Pogodnej choinki” w zabawie „Pogodne choinki w Radiu Pogoda” i zaprosi wszystkich do głosowania na najpiękniejszą świąteczną melodię.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od soboty, 28 listopada 2020 roku Radio Pogoda będzie przygotowywać swoich słuchaczy na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Tego dnia na antenie pojawiły się pierwsze świąteczne piosenki, a dodatkowo na stronie radiopogoda.pl rozpoczął się plebiscyt na najpiękniejszą świąteczną melodię (przejdź na stronę).

Jak co roku przed świętami w Radiu Pogoda ruszy też akcja „Radio Pogoda prezentuje”, czyli wręcza prezenty. Słuchacze mogą w niej wskazać osoby, które ich zdaniem zasłużyły na niespodziankę. Do zgłoszonych zadzwoni Robert Janowski i wręczy im kosze upominków. Osoby, które zgłoszą bliskich do zabawy, mogą liczyć na płyty z muzyką świąteczną. Akcja rozpocznie się w poniedziałek, 30 listopada i potrwa do środy, 23 grudnia br.

Oprócz tego słuchacze Radia Pogoda będą mogli pochwalić się swoimi drzewkami w zabawie „Pogodne choinki w Radiu Pogoda”. Redakcja rozgłośni przygotuje też możliwość zagłosowania na tę najwspanialszą.

Świąteczne akcje Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook. Dodatkowo akcję „Radio Pogoda prezentuje” wspiera kampania w internecie przygotowana przez dział promocji Grupy Radiowej Agory (GRA).
 
Robert Janowski poprowadzi akcję „Radio Pogoda prezentuje”, foto: Agora
Robert Janowski poprowadzi akcję „Radio Pogoda prezentuje”, foto: Agora
Prezenty, choinki i świąteczna atmosfera w Radiu Pogoda, foto: Agora
Prezenty, choinki i świąteczna atmosfera w Radiu Pogoda, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...