reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe programy żużlowe w nSport+

dodano: 2020-12-01 11:41
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+

This is speedway Łukasz Benz nSport+ W niedzielę, 6 grudnia o godz. 20:25 w nSport+ odbędzie się premiera nowego programu o tematyce żużlowej „Trzeci wiraż”. Rozmowy Marcina Majewskiego będą transmitowane co tydzień. Natomiast co dwa tygodnie widzowie będą mogli oglądać „This is speedway” – program, którego gospodarzem będzie Łukasz Benz. Premiera w nSport+ w piątek, 11 grudnia o godz. 20:25.

nSport+
Trzeci wiraż Marcin Majewski nSport+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Bardzo się cieszę, że możemy zaoferować naszym widzom dwa nowe programy o sporcie żużlowym. Jestem przekonany, że będzie to nie lada gratka dla wszystkich fanów speedwaya, zwłaszcza w okresie przerwy między sezonami. Chcemy przybliżyć największe postacie tej dyscypliny, pokazać je z nieco innej strony. Na pewno będzie dużo sportu, ale też sporo rozmów o życiu prywatnym

- powiedział Marcin Majewski, szef żużla w CANAL+.

„Trzeci wiraż” to cykl rozmów z postaciami sportu żużlowego, w których Marcin Majewski odsłania kulisy najważniejszych wydarzeń ich kariery zawodowej i życia prywatnego. Historie, które usłyszą widzowie, nigdy nie były opowiadane publicznie. Gośćmi pierwszych programów będą były znakomity żużlowiec Krzysztof Cegielski oraz trener reprezentacji Polski Marek Cieślak.

„Trzeci wiraż” co niedzielę w nSport+ o godz. 20:25.

„This is speedway” to wywiady Łukasza Benza z największymi gwiazdami światowego żużla. W pierwszych programach gośćmi będą mistrz świata z 2000 roku Mark Loram i dwukrotny mistrz świata juniorów Darcy Ward.

„This is speedway” będzie gościł na antenie nSport+ co drugi piątek o godz. 20:25.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały 19pin HQ 10m

10m kabel połączeniowy HDMI1.4 w kolorze białym.

120 zł Więcej...

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

79 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...
reklama