reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kino Świat: „Zasada przyjemności” na płytach DVD

dodano: 2020-12-02 04:40 | aktualizacja: 2020-12-02 13:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Świat/satkurier.pl

Canal+ Original „Zasada przyjemności” Do sprzedaży trafia właśnie digital box składający się z 4 płyt DVD, zawierający dziesięcioodcinkowy serial fabularny „Zasada przyjemności” oraz materiały dodatkowe. W obsadzie znaleźli się Małgorzata Buczkowska Karel Roden i Siergiej Strelnikov, a za reżyserię odpowiadał Dariusz Jabłoński. Serial wyprodukowany przez Apple Film Production w koprodukcji z Canal+ Polska, Česká televize i Star Media został wyróżniony „Platinium REMI Award” w kategorii „TV mini-series” podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego WorldFest w Houston. Dystrybutorem płyt DVD z produkcją „Zasada przyjemności” jest Kino Świat. Program „Zasada przyjemności - making of” emituje obecnie Canal+ Seriale.

Canal+ Original „Zasada przyjemności”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Zasada przyjemności” przenosi widzów w sam środek wielowątkowego policyjnego śledztwa, którego początkiem są morderstwa młodych kobiet w trzech europejskich miastach. Ciała świadczą o brutalności i przemocy. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech. Ruszają szlakiem ciemnych biznesów, nieuczciwych prawników, skorumpowanych polityków i zawodowych morderców... Kto wygra walkę z czasem? O tym widzowie przekonają się oglądając serial „Zasada przyjemności” (więcej tutaj).

Jak czytamy w opisie, nakręcony z filmowym rozmachem w Warszawie, Pradze i Odessie serial zgromadził plejadę aktorów trzech krajów. Wśród nich: Małgorzata Buczkowska („Fuga”), Karel Roden („15 minut” i „Krucjata Bourne‘a”), Stipe Erceg („The Baader Meinhof Complex”) i Siergiej Strelnikov („Ekaterina”). Scenariusz napisał Maciej Maciejewski, twórca serialu kryminalnego „Glina” (więcej tutaj i tutaj).

Poza 10 odcinkami serialu „Zasada przyjemności”, na płytach znajdą się również dodatki specjalne w postaci: teaserów, zwiastuna, teledysku oraz materiałów z planu. Serial jest wzbogacony o audiodeskrypcję, napisy polskie dla osób niesłyszących i napisy angielskie.

„Zasada przyjemności” na płytach DVD dostępne jest w sklepach stacjonarnych jak i w sprzedaży internetowej.
 
Siergiej Strelnikov, Małgorzata Buczkowska i Karel Roden na okładce wydawnictwa z płytami DVD z serialem „Zasada przyjemności”, foto: Kino Świat
Siergiej Strelnikov, Małgorzata Buczkowska i Karel Roden na okładce wydawnictwa z płytami DVD z serialem „Zasada przyjemności”, foto: Kino Świat


„Zasada przyjemności - making of” emisja w Canal+ Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...