reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Oferta świąteczno - noworoczna TVP

dodano: 2020-12-22 15:02
autor: Joanna Matlak | źródło: TVP

Osiecka TVP Telewizja Polska w szczególnym czasie pandemii przygotowała na Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowy Rok wyjątkową ofertę. Widzowie obejrzą premierowe odcinki serialu Jedynki „Osiecka”, świąteczne wydanie programu „Rolnik szuka żony” oraz niezwykły „Sylwester Marzeń z Dwójką”, a ponadto koncerty kolęd, transmisje Turnieju Czterech Skoczni oraz ciekawe filmy fabularne.

TVP Telewizja Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Wigilię w Jedynce o godz. 19:25 transmisja „Pasterki z Bazyliki św. Piotra w Watykanie” z udziałem Papieża Franciszka. A o godz. 21:10 „Gwiazdy kolędują w Zakopanem - świąteczny koncert pod patronatem Pary Prezydenckiej”.

W Boże Narodzenie TVP1 rozpocznie emisję serialu biograficznego „Osiecka” (godz. 20:15), o życiu i twórczości Agnieszki Osieckiej, artystki, poetki i autorki tekstów piosenek. W rolę młodej bohaterki wcieliła się Eliza Rycembel.

Ponadto 25 grudnia o godz. 21:00 TVP1 zaprasza na premierę filmu dokumentalnego autorstwa Krystiana Kuczkowskiego i Michała Bandurskiego „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie”. W niedzielę, 27 grudnia o godz. 21:15 widzów czeka świąteczne spotkanie z Martą Manowską i uczestnikami programu „Rolnik szuka żony”.

W Dwójce specjalne wydania programów rozrywkowych „Familiada”, „Koło fortuny”, „Szansa na sukces”, czy „Postaw na milion”. Ponadto 26 grudnia w TVP2 o godz. 20:00 „Szalona 30-tka zespołu Boys, niezwykły koncert z okazji jubileuszu pracy artystycznej Marcina Millera i jego zespołu. Natomiast 27 grudnia o 20:00 TVP2 zaprosi na świąteczny program rozrywkowy „ Kabaret. Super show Dwójki ”.

31 grudnia o godz. 19:55 TVP2 zaprasza do Ostródy na najlepszego „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Wystąpią m.in. Cleo, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Golec uOrkiestra, Roksana Węgiel,, Viki Gabor, Weekend, Zakopower, Thomas Anders z Modern Talking i Francesco Napoli.

1 stycznia w Dwójce, jak co roku, transmisja niezwykłego „Koncertu Noworocznego z Wiednia 2021” (godz. 12:15).

Seriale i programy są dostępne na vod.tvp.pl. 

Całość informacji o programach TVP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...