reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kevin sam w Nowym Jorku” w Nowy Rok w Polsacie

dodano: 2020-12-28 13:41
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Polsat święta Rozrywkowe kino familijne i przygodowe, a do tego kolejne perypetie słynnego Kevina. „Piotruś Pan” i „Ratatuj” to propozycje dla całych rodzin. Za to dla nieco starszych stacja przygotowała produkcje „Anna i król”, „Maska Zorro” i „Jeździec znikąd”. W Nowy Rok nie zabraknie także najpopularniejszego chłopca na świecie w filmie „Kevin sam w Nowym Jorku”.

Telewizja Polsat
Nowy Rok Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
NOWY ROK, 1 stycznia 2021 r.

„Piotruś Pan” - godz. 7:50
Wspaniały świat magii i przygód ożywa w filmie Piotruś Pan - doskonałej adaptacji ponadczasowej opowieści J.M. Barriego. Wyruszajcie więc do niezwykłej krainy Nibylandii, gdzie nikt nigdy nie dorasta, nie panują żadne prawa dorosłych, trwa wieczna zabawa i radość. Beztroska tego miejsca zostaje jednak zakłócona przez złego Kapitana Hooka (Jason Iaacs) i bandę jego piratów. Dzieci z Piotrusiem Panem (Jeremy Sumpter) na czele muszą stawić mu czoła, aby uchronić swój cudowny świat...„Ratatuj” - godz. 10:10
Szczur o imieniu Remy pragnie zostać największym francuskim szefem kuchni, wbrew życzeniom rodziny, która widzi go raczej w roli śmietnikowego gryzonia. Kulinarne powołanie bierze jednak górę i nasz bohater w wyniku nieoczekiwanego splotu wydarzeń wpada - dosłownie - do słynnej restauracji, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców stolicy Francji. Pomimo oczywistych przeszkód, a dzięki swemu fantastycznemu zmysłowi węchu, Remy spełnia tu swoje marzenie i przy okazji wywraca gastronomiczny świat Paryża do góry nogami.

„Anna i król” - godz. 12:40
Ten osadzony w baśniowej scenerii dziewiętnastowiecznej Azji, dramat opowiada historię owdowiałej angielskiej nauczycielki, Anny Leonowens (w tej roli zdobywczyni dwóch Oscarów - Jodie Foster), która w 1862 roku przybywa wraz z kilkuletnim synem do królestwa Syjamu, żeby podjąć się opieki nad dziećmi - a jest ich pięćdziesiąt osiem - władcy tego egzotycznego państwa, króla Mongkuta (znany z przeboju kinowego „Przyczajony tygrys, ukryty smok” - Yun-Fat Chow). Początkowo jej relacje z królem nie układają się najlepiej, bowiem uważa ona go za tyrana i barbarzyńcę i wszystko zdaje się utwierdzać ją w jej przekonaniach. Władca Synaju z kolei postrzega nauczycielkę jako bezczelną impertynentkę. Ale w trakcie dramatycznych wydarzeń, do których wkrótce dochodzi, król przekonuje się, że tylko ona jest zdolna pomóc mu zrealizować jego ambitne zamierzenia. Anna natomiast odkrywa, że król Mongkut jest wybitnym przywódcą swojego narodu i wizjonerem. W chwili próby oboje poznają się nawzajem i ich uprzedzenia znikają. Potężny władca i skromna nauczycielka znajdują drogę do porozumienia i rodzi się między nimi uczucie. Ale czy wiktoriańska moralność epoki pozwoli, aby mogli być razem?

„Maska Zorro” - godz. 15:55
Zorro jest nieustraszony, ale też tajemniczy. Ubrany na czarno, twarz ukrywa za maską. Jest sprytny, zwinny i przebiegły, niczym lis – stąd hiszpańska nazwa bohatera, który pojawia się niczym zjawa, śpiesząc na pomoc pokrzywdzonym i wyzyskiwanym, a poskramiając złoczyńców. Jego znakiem rozpoznawalnym jest pozostawiana na pamiątkę litera „Z” – zazwyczaj wypisywana na ścianach budynków lub potężnym brzuchu sierżanta. W najnowszym widowisku o Zorro... mścicieli jest dwóch, kreowanych przez wielkich hollywoodzkich gwiazdorów: Anthony’ego Hopkinsa i Antonio Banderasa. A do tego w obsadzie także Catherine Zeta-Jones.

„Kevin sam w Nowym Jorku” - godz. 20:00
Kontynuacja przygód słynnego Kevina (Macaulay Culkin), a zarazem jednej z najbardziej kasowych komedii familijnych. Tym razem rodzina McCallisterów postanawia spędzić święta na Florydzie. Podczas zamieszania na lotnisku, nasz mały bohater traci z oczu swoich bliskich i przez pomyłkę wsiada do niewłaściwego samolotu. Trafia do Nowego Jorku, gdzie spotyka znanych mu dobrze złodziei (Joe Pesci i Daniel Stern), którzy zamierzają okraść sklep z zabawkami. Kevin w swoim stylu postanawia pokrzyżować ich plany.

„Jeździec znikąd” - godz. 22:45
Porywający western twórców „Piratów z Karaibów". Historia młodego prawnika z Dzikiego Zachodu, który zamienia się w zamaskowanego mściciela. XIX wiek, Stany Zjednoczone Ameryki. Trwa proces zasiedlania Dzikiego Zachodu i budowa linii kolejowej, która ma połączyć obydwa wybrzeża kraju. John Reid (Armie Hammer) jest młodym, pełnym ideałów prawnikiem. Zbieg wydarzeń sprawia, że staje się członkiem grupy strażników prawa, która wyrusza w pościg za groźnym przestępcą, Butchem Cavendishem (William Fichtner). W jednym z kanionów mężczyźni wpadają w zasadzkę. Johnowi jako jedynemu udaje się przeżyć. Ratuje go pochodzący z plemienia Komanczów Tonto (Johnny Depp).Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...