reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja OTT Cyfrowego Polsatu w programie smartDOM

dodano: 2020-12-28 15:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat

SmartDOM W nowej, dostępnej od 28 grudnia br. ofercie telewizji internetowej OTT Cyfrowego Polsatu klienci zyskali możliwość łączenia jej z usługami telefonicznymi i internetowymi z Grupy Polsat w ramach flagowego programu smartDOM. Ponadto otrzymają pełną ofertę programową nawet na 3 miesiące bez opłat oraz możliwość korzystania z dekodera Evobox Stream – umożliwiającego odbiór kanałów telewizyjnych przez Internet od dowolnego dostawcy (po Wi-Fi lub kablu) – bez comiesięcznych opłat za czynsz.

Cyfrowy Polsat
smartDOM Cyfrowy Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nową ofertę telewizji internetowej OTT można, podobnie jak usługi telewizji satelitarnej i kablowej IPTV operatora, połączyć w programie smartDOM z telefonem w sieci Plus oraz Internetem Plusa lub Cyfrowego Polsatu i zyskać dzięki temu dodatkowe rabaty. Taką możliwość daje oferta Praktyczna telewizji internetowej OTT, w ramach której klient podpisuje umowę na wybrany podstawowy pakiet kanałów. Możliwość dołączenia do programu smartDOM daje wybór już najniższego pakietu Wygodnego w cenie 20 zł/mies. lub polecanego pakietu Komfortowego, który w cenie 30 zł/mies. zapewnia dostęp do 45 kanałów, w tym takich stacji jak: Polsat, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Cafe, Eurosport, Discovery czy TVN24.

Dekoder Evobox Stream bez opłat

Możliwość rozszerzenia programu smartDOM o telewizję internetową OTT nie jest jedyną nowością. Od teraz w ofercie Praktycznej dekoder Evobox Stream jest udostępniany klientom bez comiesięcznej opłaty za czynsz. Oznacza to, że abonent będzie z niego korzystał zupełnie za darmo, wnosząc jedynie opłatę początkową w wysokości 1 zł.

Dodatkowo klient otrzyma pełną ofertą programową – w tym kanały HBO, Eleven Sports czy Polsat Sport Premium – aż na 3 miesiące bez opłat przy wyborze pakietu Komfortowego (30 zł/mies.) lub Bogatego (60 zł/mies.). Decydując się na pakiet Wygodny (20 zł/mies.), z pełnej oferty programowej będzie mógł korzystać bez opłat przez miesiąc.

Telewizja internetowa OTT, to 3 pakiety podstawowe:
  • Wygodny – 28 kanałów w cenie 20 zł/mies.
  • Komfortowy – 45 kanałów w cenie 30 zł/mies.
  • Bogaty – 94 kanały w cenie 60 zł/mies.

Posiadając wybrany pakiet podstawowy w ramach oferty Praktycznej, można w dowolnym momencie włączać – bezpośrednio w dekoderze, w aplikacji Sklep – pakiety dodatkowe na 30 dni: Polsat Sport Premium, Eleven Sports, HBO i HBO GO, Filmbox Premium, Sport, Filmy i seriale, Dzieci oraz Rozrywka. Oprócz prostej aktywacji, Evobox Stream daje także możliwość realizacji szybkich płatności za pośrednictwem systemu Dotpay – Blikiem lub kartą.

Z telewizji internetowej OTT Cyfrowego Polsatu można korzystać za pośrednictwem Internetu od dowolnego dostawcy. Usługa nie wymaga instalacji anteny satelitarnej. Wystarczy podłączyć dekoder Evobox Stream do dowolnego Internetu za pomocą kabla Ethernet lub poprzez Wi-Fi. Zalecana minimalna prędkość łącza to 8 Mb/s.

Więcej na temat usługi OTT i dekodera Evobox Stream można przeczytać pod tym linkiem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...