reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bezpłatny kanał z noworocznym koncertem z Times Square

dodano: 2020-12-28 11:25 | aktualizacja: 2020-12-28 21:48
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Times Square Alliance/broadbandtvnews

Times square eve sylwester 2020 360px.jpg Times Square Alliance i Countdown Entertainment kolejny raz zaoferują niekodowany przekaz noworocznego koncertu sylwestrowego z Times Square z Nowego Jorku. Bezpłatna sylwestrowa transmisja ma być nadawana z satelity (nie wiadomo czy w Europie) oraz w streamingu bezpośrednio i na żywo z Times Square.
 


timessquarenyc.org
Times square eve sylwester 2020 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prowadzący sylwestra na Times Square Jonathan Bennett i korespondenci uliczni przedstawią na żywo, bez reklam, transmisję internetową z uroczystości poprzedzających Ball Drop o północy.

Andra Day, piosenkarka i autorka tekstów, będzie głównym bohaterem transmisji internetowej na żywo bez reklam i transmisji telewizyjnej. Wykona nominowany do nagrody Grammy singiel Rise Up , a także Forever Mine . Dzień będzie kontynuacją sylwestrowej tradycji śpiewania Imagine Johna Lennona tuż przed obchodami Ball Drop Celebration, kiedy świat zjednoczy się, by odliczać ostatnie sekundy do Nowego roku.

Współorganizatorzy wydarzenia ogłosili oficjalny program sylwestrowy na Times Square, na którym wystąpią na żywo Gloria Gaynor, Pitbull, Anitta, Jennifer Lopez, Billy Porter, Cyndi Lauper, Jimmie Allen, Machine Gun Kelly, The Waffle Crew i USO Show Troupe, a także szereg specjalnych występów, które będą miały miejsce przez cały wieczór.

W tym roku wydarzenie na żywo jest zamknięta dla publiczności, ale widzowie z całego świata będą mogli doświadczyć emocji związanych z obchodami sylwestrowymi na Times Square w domu poprzez 6-godzinną transmisję internetową na żywo bez reklam, rozpoczynającą się o godz. 18:00 (EST) z iluminacjami i opuszczeniem kuli na szczycie One Times Square.

Ceremonia z udziałem największych gwiazd muzycznych jest transmitowana dla ok. 1 mld widzów. Trzeba wiedzieć, ze Sylwester na Times Square jest też uznawany za jeden z największych na świecie. Co roku uczestniczy w nim ok. 1 mln nowojorczyków i turystów z całego świata, ale w tym jest to niemożliwe, więc pomoże telewizja i streaming w sieci. Kulminacyjnym punktem uroczystości zawsze  jest ball drop, tzn. opuszczenie wielkiej kuli na jednym z wieżowców Times Square z napisem rozpoczynającego się 2021 roku.

Transmisja internetowa będzie obejmować występy muzyczne Andry Day, Glorii Gaynor, Anitty, Pitbulla, USO Show Troupe i The Waffle Crew, w tym oświetlenie i wznoszenie ball drop o 18:00 czasu EST (0:00 polskiego czasu), odliczanie godzinowe, goście specjalni i naciśnięcie przycisku Waterford Crystal, który sygnalizuje upadek kuli dokładnie o północy.

Transmisja będzie dostarczana bezpłatnie organizacjom medialnym na całym świecie na zasadzie niewyłączności, wyłącznie w celu ich wykorzystania przy tworzeniu programów telewizyjnych związanych z wydarzeniem. 

Transmisja internetowa rozpocznie się o godz. 18:00 czasu EST (0:00 czasu polskiego) 31 grudnia 2020 r., a zakończy o godz. 0:15 czasu EST (6:15 czasu polskiego) 1 stycznia 2021 r. Program, który umożliwia również oglądanie na urządzeniach mobilnych będzie dostępny na stronach internetowych: TimesSquareNYC.org , TimesSquareBall.net i livestream.com/2021.

Ponadto organizatorzy wydarzenia zapraszają media cyfrowe, blogerów i webmasterów do umieszczania na żywo, bez reklam, transmisji internetowej z Times Square 2021 w celu wzbogacenia treści sylwestrowych na ich własnych stronach internetowych i kanałach mediów społecznościowych.

Uwaga:
Webcast będzie też transmitowany przez Facebook Live video na facebook.com/timessquarenyc . Przedstawiciele mediów cyfrowych, blogerzy i webmasterzy są zaproszeni do udostępniania tego strumienia wideo, uznając Countdown Entertainment / Times Square Alliance.

Źródło: broadbandtvnews.com  timessquarenyc.org  livestream.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...