reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sat Film wyłączy telewizję analogową

dodano: 2020-12-30 01:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film

Sat Film W poniedziałek, 1 lutego 2021 roku w sieci Sat Film z Włocławka dojdzie do wyłączenia analogowej telewizji kablowej. W związku z tym faktem abonenci analogowych pakietów otrzymają w tej samej miesięcznej cenie abonamentu korzystanie z telewizji cyfrowej oraz za darmo dekoder HD.

Sat Film


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, z dniem 1 lutego 2021 roku wyłączymy analogową telewizję kablową. W zamian za 50 kanałów analogowych, w tej samej miesięcznej cenie abonamentu, oferujemy korzystanie z telewizji cyfrowej, która umożliwi państwu odbiór przeszło 100 kanałów telewizyjnych w zdecydowanie lepszej jakości, w tym w większości w jakości HD. Dekoder HD do odbioru telewizji cyfrowej możecie państwo odebrać sami, bądź też zaprosić naszego technika lub przedstawiciela handlowego. Dekoder jest dla państwa dostępny za darmo. Wystarczy się z nami skontaktować bezpośrednio w Biurze Obsługi Abonentów (BOA), w punkcie sprzedaży, telefonicznie pod numerem 54 236-74-12 lub za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Jesteśmy do państwa dyspozycji! - poinformował w wydanym komunikacie operator sieci Sat Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa Red Eagle Dynamic UFO dookólna

Antena szerokopasmowa Red Eagle Dynamic UFO jest przeznaczona do pracy...

49 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...