reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Skecze kabaretu Tey w Radiu Pogoda

dodano: 2021-01-06 01:28 | aktualizacja: 2021-01-06 15:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Pogoda Boże Narodzenie wiara religia Kościół chrześcijaństwo Od poniedziałku, 4 stycznia 2021 roku Radio Pogoda (Agora) prezentuje na swojej antenie skecze kabaretu Tey. Można ich słuchać w ramach pasma „Kawał kabaretu w Radiu Pogoda” od poniedziałku do piątku po godz. 11:00, a także na radiopogoda.pl w formie podcastów. Dodajmy, iż w czwartek, 31 grudnia 2020 roku stacja emitowała program „Kabaret Tey w Radiu Pogoda”.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 4 stycznia 2021 roku na antenie Radia Pogoda ruszyło pasmo „Kawał kabaretu w Radiu Pogoda”, w którym prezentowana jest twórczość legendarnej grupy Tey. To skecze i piosenki nagrywane podczas przedstawień tego kabaretu w latach 70. i 80. ubiegłego wieku. Jak czytamy w opisie, Zenon Laskowik, Bohdan Smoleń, Janusz Rewiński i Krzysztof Jaślar występują w nich w swoich popisowych numerach oraz utworach w aranżacjach Zbigniewa Górnego. Nagrań dokonał Tadeusz Osipowicz, współpracownik Kabaretu Tey w tamtych czasach, a ich masteringiem zajęło się studio Blue Room Productions. 

Słuchacze Radia Pogoda mogą słuchać skeczy kabaretu Tey emitowanych w eterze od poniedziałku do piątku po godzinie 11:00, a także podcastów z audycji na stronie radiopogoda.pl (więcej tutaj).

Nowość w ramówce Radia Pogoda wspiera promocja na antenie rozgłośni, na radiopogoda.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

„Kawał kabaretu w Radiu Pogoda” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 11:00 w Radiu Pogoda.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...