reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-15 - 2022-08-16

PŚ w Titisee-Neustadt w TVP i Eurosporcie

dodano: 2021-01-06 22:48
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP Sport

Sport w polskiej TV Skoki narciarskie Polacy po tak udanym dla nich Turnieju Czterech Skoczni nie będą mieli czasu na odpoczynek. Już 8 stycznia wrócą do Niemiec, gdzie odbędą się kolejne zawody Pucharu Świata 2020/21. Transmisja obu konkursów skoków w Titisee-Neustadt na żywo 9 i 10 stycznia w TVP i Eurosporcie. Dodatkowo w Eurosporcie piątkowe kwalifikacje.

Kamil Stoch soki TVP Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po 69. Turnieju Czterech Skoczni nie będzie żadnej przerwy dla naszych zawodników. Już dwa dni po rywalizacji w Bischofschofen odbędą się kwalifikacje do pierwszego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt, na największym obiekcie naturalnym w Niemczech.

Jako lider PŚ do tych zawodów przystąpi Halvor Egner Granerud. Trzeci w klasyfikacji generalnej Kamil Stoch po dwóch zwycięstwach z rzędu zbliżył się do Norwega, ale wciąż jego strata jest spora. Triumfator Turnieju Czterech Skoczni może już w ten weekend zrównać się, a nawet prześcignąć Adama Małysza w liczbie zwycięstw w PŚ.

Dawid Kubacki w klasyfikacji zajmuje miejsce czwarte, a Piotr Żyła piąte. Oprócz nich Michal Doleżal powołał na najbliższe konkursy Andrzeja Stękałę, Aleksandra Zniszczoła, Pawła Wąska oraz Jakuba Wolnego. Ta ostatnia dwójka zastąpiła Klemensa Murańkę oraz Macieja Kota.

Będą to ostatnie zmagania przed kolejnymi konkursami w Polsce. Już tydzień później areną zmagań skoczków będzie Wielka Krokiew w Zakopanem.

Weekend ze skokami w Tittisee-Neustadt rozpocznie się w piątkowymi kwalifikacjami o 16:15 transmitowanymi w Eurosporcie 1. 50 najlepszych zawodników wystąpi dzień później w dwunastych zawodach indywidualnych sezonów. Transmisje w TVP1 i Eurosporcie 1.


Plan transmisji:

8 stycznia (piątek)

14:15 Oficjalnie treningi
16:15 Kwalifikacje, Eurosport 1

9 stycznia (sobota)

15:00 Seria próbna
16:00 Konkurs indywidualny, TVP1, TVP Sport, Eurosport 1
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny, studio: Maciej Jabłoński

10 stycznia (niedziela)

15:00 Kwalifikacje
16:30 Konkurs indywidualny, TVP1, TVP Sport, Eurosport 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty zimowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...