reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-08-05 - 2021-08-06 - 2021-08-07

„Jazda z Andrzejem Bachledą” w Polsacie Play

dodano: 2021-01-07 23:53 | aktualizacja: 2021-01-08 10:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat Play „Jazda z Andrzejem Bachledą” grafika animacja rysunek bajka Jak zapowiada nadawca, prawdziwa gratka dla miłośników białego puchu i oszałamiającej prędkości w styczniowe niedziele o godz. 13:00 w kanale Polsat Play. „Jazda z Andrzejem Bachledą” to program instruktażowy dla narciarzy. Andrzej Bachleda-Curuś wyjaśni w jaki sposób wybrać odpowiedni sprzęt, jak przygotować się do sezonu narciarskiego, jak dbać o swoje bezpieczeństwo na stoku oraz jakie techniki jazdy stosować w zależności od pogody i stanu pokrywy śnieżnej, a wszystko to w cudownej scenerii gór Ameryki Północnej.

Polsat Play „Jazda z Andrzejem Bachledą” grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W cyklu „Jazda z Andrzejem Bachledą” widzowie mają szansę poznać tajniki narciarstwa od samego mistrza. Andrzej Bachleda-Curuś III to reprezentant Polski, zawodnik pucharu świata, olimpijczyk, mistrz Polski, mistrz Europy, a prywatnie kompozytor, gitarzysta i wokalista.

Jak zapowiada nadawca, w tym sezonie razem z Andrzejem Bachledą-Curusiem widzowie odwiedzą Amerykę Północną aby odkryć najlepsze trasy narciarskie nowego kontynentu (Mont Tremblant, Le Massif, Cannon Mountain, Lake Placid), przeżyć kilka niezwykłych przygód i poznać interesujących ludzi, m.in. w Mont Calm, gdzie stacja narciarska jest prowadzona przez polską rodzinę od 50 lat. Oprócz nauki od samego mistrza, co jest marzeniem każdego narciarza, widzowie wybiorą się również na połów ryb na lodzie, naukę produkcji syropu klonowego oraz zobaczą jak przygotowywane są pyszne lokalne dania. W tegorocznej serii pojawi się również odcinek poświęcony skituringowi - turystyce narciarskiej, która w pandemii jest jedną z niewielu możliwości korzystania z gór i jazdy na nartach. Montreal, Quebeck i okolice Nowego Jorku to tylko przedsmak tego co czekać będzie widzów w tym sezonie (więcej tutaj).
 
Andrzej Bachleda-Curuś w programie „Jazda z Andrzejem Bachledą”, foto: Cyfrowy Polsat
Andrzej Bachleda-Curuś w programie „Jazda z Andrzejem Bachledą”, foto: Cyfrowy Polsat


Plan emisji:

W niedziele
13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty zimowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...