reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Projekt DOM” - premiera w TVP HD

dodano: 2021-01-08 16:23
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Projekt-dom-TVP-Vod-360px.jpg „Projekt DOM” to nowy program wnętrzarski z poradami ekspertów z zakresu niezwykle modnego obecnie „do it yourself”, w którym widzowie zobaczą jak łatwo i szybko można przearanżować swoją przestrzeń domową. Premierowy odcinek już w najbliższą sobotę, 9 stycznia, o godz. 17:15, w TVP HD.

TVP VOD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pandemia sprawiła, że wiele osób pracuje w swoim miejscu zamieszkania, które zmieniło swój charakter i stało się miejscem zdalnej pracy czy nauki.

Jak można przearanżować dotychczasową przestrzeń, by sprawdziła się w nowych warunkach? Jak wykorzystać to co mamy i starym przedmiotom nadać drugie życie? Jak niewielkim kosztem zmienić nasze otoczenie, by poczuć się w nim lepiej? Jak wspólnie, całą rodziną stworzyć coś nowego, coś pięknego?

O tym wszystkim widzowie TVP HD dowiedzą się z nowego programu „Projekt DOM”.

W roli prowadzących program wystąpią eksperci z zakresu m.in. stylizacji wnętrz, majsterkowania, pielęgnacji roślin oraz nadawania nowej jakości przedmiotom codziennego użytku: Katarzyna Ogórek (Twoje DIY), Katarzyna Bobocińska (Conchita Home), Anna Maksymiuk-Szymańska (Made by Ruda), Paula Adamska- Drubkowska (Refreszing), Iza i Monika Kamińskie (Dom z duszą), Jimmi Ogden z córką Felą (Jimi King) i Wojciech Wardecki (UlubionyOgrodnik).

W 8 odcinkach programu zobaczymy ekspertów, którzy zaprezentują pomysły, porady, inspiracje dotyczące różnych obszarów m.in.: nowej organizacji przestrzeni do pracy, nowego życia starych rzeczy, uprawy i aranżacji roślin w mieszkaniu, dekoracji domowych, czy krawiectwa.

„Projekt DOM” – emisja w każdą sobotę, o godz. 17:15, od 9 stycznia w TVP HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...