reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra: Netflix nawet na rok w prezencie

dodano: 2021-01-18 11:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra/satkurier.pl

Vectra Netflix Od 15 stycznia br. na klientów Vectry czeka promocja, w ramach której mogą otrzymać w prezencie nawet rok dostępu do serwisu Netflix. Co więcej dekoder Smart 4K z Android TV, do tej pory oferowany wyłącznie w usługach TV Smart i Smart Multiroom, jest od teraz dostępny we wszystkich pakietach usługi telewizji cyfrowej sieci Vectra.

Vectra/Netflix
Vectra Netflix Dom z papieru


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Promocja na dostęp do Netflixa

Przez najbliższe miesiące klienci, którzy wybiorą usługi oferowane przez sieć Vectra, otrzymają w prezencie dostęp do Netflixa nawet na rok. Promocyjna oferta dostępna jest do 15 kwietnia, ale Netflix w prezencie od Vectra można uruchomić do 30 lipca 2021 roku.

Prezent można wykorzystać m.in. na dekoderach Vectra z aplikacją Netflix - Smart 4K, a już wkrótce na urządzeniach ADB 4730 CD (czyli Dekoder HD z VOD) i ADB 4730 CDX (czyli Dekoder HD z nagrywarką i VOD) - zakładając nowe konto lub logując się na już istniejące konto Netflix.

Dostęp w prezencie nawet na rok dotyczy Planu Standard (HD), ale użytkownik może w dowolnym momencie zmienić plan Netflix na Podstawowy (SD) lub Premium (UHD), co spowoduje odpowiednio wydłużenie lub skrócenie okresu promocyjnego. Po tym czasie opłata miesięczna za subskrypcję Netflix będzie mogła być doliczana do rachunku Vectra dzięki usłudze „Płacę z Vectra - Netflix” dla wszystkich nowych użytkowników lub w przypadku użytkowników, którzy już wcześniej korzystali z serwisu przywrócona zostanie poprzednia metoda płatności. Z dostępu do Netflix można zrezygnować w dowolnym momencie.

Przykładowo do pakietu Złotego w cenie 59,99 zł miesięcznie (przez 24 miesiące) darmowy dostęp do Netflixa dotyczy okresu 6 miesięcy. Aby uzyskać roczny dostęp do Netflixa należy podpisać umowę na pakiet Internet + telewizja, np. w cenie 124,99 zł miesięcznie.

Smart 4K we wszystkich pakietach usługi telewizji cyfrowej

Dekoder Smart 4K, do tej pory dostępny wyłącznie w ofertach TV Smart i Smart Multiroom, czeka od teraz na nowych, jak i na obecnych klientów w podstawowej ofercie telewizji cyfrowej (czyli z pakietami Stalowy, Srebrny, Złoty, Platynowy). Klienci posiadający te urządzenia będą mogli uruchomić Netflix za pomocą dedykowanego przycisku na pilocie. Urządzenie Smart 4K działa w oparciu o system Android TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...